Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba że ktoś lubi 3 godzinne powroty do domu
Astarte' date=' jak bedziesz wracac autobusem w innym stanie swiadomosci to jeden pies ile bedziesz jechac :D Nieprawda?[/quote']

Nieprawda :twisted: gdyż nie lubię tracić czasu na dojazdy, przejazdy, itp. nawet gdy jestem w innym stanie świadomości :D Bo jak to mówią: czas to pieniądz!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwalajcie schroniska PLEASE !! to swietna baza noclegowa na studencka kieszen.

Ja nie chce tam robic imprezy - to by raczej nie przeszlo. Myslalem tylko o miejscu spotkania, ktore znajde po ciemku.

Przy al. Sobieskiego jest takie nowe centrum z Mc Donald, Kebab, Pizza hut itp.. oraz na pietrze tor wyscigor kartingowych - jesli dobrze pamietam - Kometa. Czy ktos wie gdzie to jest ? Moze tam sie spotkamy i poszukamy odpowiedzniego miejsca aby posiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak to mówią: czas to pieniądz!!
Materialistka :D

 

na pietrze tor wyscigor kartingowych
Mozna by zrobic Drinking 'n' Driving bez placenia mandatow :D

 

Witam po roku przerwy... Wiem' date=' że wątek jest już stary ale ponieważ też jestem z Wrocławia to się melduję[/quote']Witamy witamy. Watek wcale nie jest stary! Ciagle sie cos dzieje (prawda Prot?)

8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kd 200 masz dużo do nadrobienia :D duuuużo się dzialo

Ale BTW ...

moze zna ktos knajpke na Psim Polu ?
taaaa .... ja znam .... jest tam jedna jedyna knajpa ... droga strasznie ... Atena się nazywa ... To najlepszy we Wrocławiu ..... burdel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tylko jest feler ... naszych motocyklistek tam nie wpuszczą :D No i te ceny ... :twisted: To o której w Atenie ? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...