Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich postach nie ma emotikonów, więc nie wiem, czy to sarkazm czy poważnie tak koledzy... :roll:

 

Otóż nie zawsze można się przesiąść z Virago na XVS, także z powodów, o których gentlemani nie rozmawiają. Poza tym Drag Star nie ma już zwrotności Virki, przy swojej chopperowatości dość krótkiej między osiami. To słoń na parkingu, po prostu cruiser. Mi się trafił jak ślepej kurze ziarno i wcale tego Opatrzności nie wymawiam (to już trzeci XVS, drugi tej pojemności) i dziękuję za ponad 130ooo km zrobione Drag Starami, ale Virago 1100 pozostaje moim najulubieńszym customem.

Off-topic:

Ponieważ miałem sporo problemów z harcersko-kapelańskim pojazdem 4x4, udzielałem się ostatnio na innym forum. Poświęcałem też prowadzeniu stronki www olimpiady teologicznej. Ale czytam regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że narazie pozostanę przy moim virago jezdze nim juz 2 sezony ale dopiero ten bedzie legalny gdyz wcześniej wstyd sie przyznać śmigałem bez uprawnien wiec moje trasy były w granicach 80 km i z powrotem :

) , myśle ze pojezdze nią jeszcze sezon lub 2 gdyz jestem z niej bardzo zadowolony mimo rocznika 90' stan jest naprawde extra pozatym ma sporo bajerów i super extra głosne wydechy (nie są to orginalne wyprówane tylko jakies nieseryjne), a co bedzie dalej to zobaczymy dzieki i pozdrawiam :P !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym tygodniu kupiłem mojej żonie virówkę 535 - takie se to moto - małe, co do osiągów to nie mam zdania bo jechałem nim tylko ze 10-20 km

 

ale są zalety na kołek aby zmienić tylną oponę sam podniosłem to moto

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
gdzie mogę kupić gmola do virażki?

Kiedyś już pisałem o gmolach' date=' ale 'funkcja' szukaj coś szwankuje więc skrobnę jeszcze raz. Zobacz -> http://www.motomy.duh.pl/ Do mojej 535 zamontowałem gmola dużego i jestem zadowolony. Pasuje jak ulał, chyba że masz założone nieoryginalne podnóżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam do was pytanie. o olej.

 

w wydruku danych technicznych od byłego właściciela mam, że olej silnikowy powienien być SAE 20 W 40 SE - 2.81.

wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że w instrukcji obsługi, którą dostałem do mojej virażki, jest napisane tak:

olej silnikowy SAE 20E40 do pracy letniej do 5C oraz SAE 10W30 do pracy letniej do 15C

 

no i zgłupiałem, a moje doświadczenie w tej materii jest znikome...

więc co mam wlewać? mam wymieniać olej w zależności od temperatury?

 

pozdrawiam

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...