Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czytam o tym wyjeździe do Kletna super bylo by się spotkać zapoznać nadmienię tylko że właścicielem virażki jestem od dwóch miesięcy.Za duzo to na niej sobie nie pojeździłem .Do Kletna będe miał kawałek około 300 km licze na to że podejmę wezwanie dla siebie.

Co do tych naszywek to też bym chętnie kupił tylko gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czytam o tym wyjeździe do Kletna super bylo by się spotkać zapoznać nadmienię tylko że właścicielem virażki jestem od dwóch miesięcy.Za duzo to na niej sobie nie pojeździłem .Do Kletna będe miał kawałek około 300 km licze na to że podejmę wezwanie dla siebie.

Co do tych naszywek to też bym chętnie kupił tylko gdzie ?

300 km to jest pestaka, ja w pierwszą treskę zrobiłem ok. 500 i przeżyłem. Więc czekam na deklarację. Pogoda będzie zamówiona...>Dla motocyklistry nie ma złej pogody tylko może być nieodpowiedni ubiór....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 km to jest pestaka, ja w pierwszą treskę zrobiłem ok. 500 i przeżyłem. Więc czekam na deklarację. Pogoda będzie zamówiona...>Dla motocyklistry nie ma złej pogody tylko może być nieodpowiedni ubiór....

 

ok skoro piszesz że 300 km to pestka i pogoda zamówiona to juz zacząłem oswajać z tym żonke że wyjadę jej z domku na dwa dzionki ale żęby zadowolona była to nie powiem .

Ale zapewne sie spotakmy i spijemy browarka podobno mam dar przekonywania :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

 

mam takie pytanie, a mianowicie czytalem na stronach ze Virago 535 wystepuja w kilku wariantach mocy... zawsze myslalem ze mam 44KM ale w dowodze pisze tylko 20KW wiec 30pare konikuf . Z czego wynika ta roznica w mocy, jakie zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

 

mam takie pytanie, a mianowicie czytalem na stronach ze Virago 535 wystepuja w kilku wariantach mocy... zawsze myslalem ze mam 44KM ale w dowodze pisze tylko 20KW wiec 30pare konikuf . Z czego wynika ta roznica w mocy, jakie zmiany?

 

Ja mam wlasnie taki wynalazek. A to ze wzgledu na specyfike irlandzkiego prawa jazdy. Jak kupowalem u dilera, to mi sciagneli i zamontowali jakis fikusny zestaw do zdlawienia Virago do regulaminowych 33 KM. Usuniecie tego to koszt tutaj ok. 100 EUR. Cos ma to wspolnego z gaznikiem, ale sie na srubkarstwie motocyklowym nie znam. Moge popytac dzisiaj chlopakow z serwisu co to montowali - co to i gdzie tego szukac.

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...