Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

Wiem,za napewno nikt z nas nie spi,tylko pogoda taka.Jak tylko moge,jade do garazu i robie mala rundke(3 km),bo mi sie ckni za jazda.Przedwczoraj bylo slonce,a ja w pracy.Wczoraj mialem wolne,to lal deszcz.

Maly ruch na drogach to i pisania mniej.Jeszcze troche.IDZIE WIOSNA!

POZDRAWIAM! :cool: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :)

no wiesz zima :icon_idea:

 

 

ale dzis wyszlo piekne sloneczko, ubralem mlodego i poszlismy do garazu

odpalam i za pierwszym odpalila virazka

 

mysle zrobimy pare kolek po ulicy ale cos na jenen garnek nie chciala grac :cool:

dotykam i faktycznie jeden zimny

 

to z powrotem do garazu

nowa swieca i chidzi jak zlotko

ja zadowolony

syn rowniez, a juz do mnie mowil

 

-tato i jak ty chcesz do tego kletna dojechac :) :icon_idea:

ale juz pozniej powiedzial, ze bedzie spokojny i na pewno dojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh jeszcze tylko nieco ponad rok i sam Wirówki dosiądę:DNarazie trzeba ją jakoś zmieścić w garażu i doprowadzić do dobrego stanu(gaźniki i elektryka).No i zostanie wydech do wyprucia(raczej puszka pójdzie).Widział ktoś może podnóżek centralny do 535?Gdzie można go kupić i jak potem z montażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę i nad jendnym i drugim ale pozbycie się puszki da ładny ostry dźwięk a przede wszystkim podnóżek centralny będzie teraz możliwy do zainstalowania.Ale jeszcze nie wiem co zrobię bo chyba troche głośne to będzie jak wstawię proste rury zamiast puszki środkowej.Ale narazie trzeba go w garażu zmieścić w planach jest podnośnik hydrauliczny żeby samochód zderzakiem pod platformę wjechał.A propos jakie mocowania polecacie żeby maszyna nie zleciała?

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniales o Kletnie.Wierze,ze bedzie to super impreza.Niestety nie moge jechac.Nie jezdzilem w trasy ponad 20 lat,a i wiek juz nie ten.Wiem,ze lat mi nie ubedzie,ale moze za rok...

POZDRAWIAM :banghead:

No Przemko nie żaruj z tym wiekiem, sa starsi...Ja tez nie jeździełem ponad 20 lat i jakoś sie przełamałem. Grzej garki i zapisuj sie na Kletno...Pomalutku dojedziesz, nie ma bata....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było do mnie to wybieram się w roli plecaka-jak maszyna będzie gotowa to z tatą pojedziemy.

 

 

wiec jak juz bedziecie wiedziec na pewno

dasz namiary

pojedziemy razem

 

pozdr

 

Wspomniales o Kletnie.Wierze,ze bedzie to super impreza.Niestety nie moge jechac.Nie jezdzilem w trasy ponad 20 lat,a i wiek juz nie ten.Wiem,ze lat mi nie ubedzie,ale moze za rok...

POZDRAWIAM :icon_biggrin:

 

 

no wiesz :banghead: do konca kwietnia jeszcze kupa czasu

i zrobisz z 2000 kilasow

 

widzimy sie w kletnie i juz

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...