Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja z dziewczyną mamy wizję, ze jak zrobi to prawko to oczywiście zakup Virago 535 (bo po co się rozdrabniać). A ja jak narazie nie mam większych wymagań ;)

 

 

Kiedyś z moją lepszą połową rozmawiałem na temat jaki bym jej motyckl kupił jeżeli by zdała prawko na A (nie śpieszy się z tym ;) narazie planuje B ) .. no i zacząłem jej podrzucać fotki Rebelki, jakieś mniejsze motorki i tak dalej ... Aale mi się odwinęła :D i powiedziała że minimum taki jak Virówa 535. Na mniejszych nie bedzie jeździła :icon_eek: Twardo stawia sprawę ....

 

No ale narazie trzymam kciuki za nią co by z B się uporała... potem się pomyśli..

 

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, fajnie

ale jak sie tak zastanowie to nie kupil bym drugiego motocykla

wystarczy, ze mamy z zona juz dwa samochody a ja jeszcze virazke

 

hmmm....a kto bedzie dzieci pilnowal jak by byly dwa jednoslady

lepiej jak bedzie jeden moto i czasami przewioze

zonke, jednego syna a potem drugiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, a może ktoś się przyłączy na mały wypad do Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia, jest już paru chętnych,ale tylko ja smigam na Virażce. Wyjazd jest planowany na 2 tygodnie i dziennie będziemy robić 200-300 km zależnie od nasze fantazji i chęci. Ja planuję śmignąć z druga połówką, koledzy też,ale solo również można jechać...W Kletnie możemy pogadać o wypadzie, tym bardziej, że będzie tam równiez inicjator wyprawy Pierwoszów.Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, a może ktoś się przyłączy na mały wypad do Chorwacji na przełomie lipca i sierpnia, jest już paru chętnych,ale tylko ja smigam na Virażce. Wyjazd jest planowany na 2 tygodnie i dziennie będziemy robić 200-300 km zależnie od nasze fantazji i chęci. Ja planuję śmignąć z druga połówką, koledzy też,ale solo również można jechać...W Kletnie możemy pogadać o wypadzie, tym bardziej, że będzie tam równiez inicjator wyprawy Pierwoszów.Pozdrawiam...

 

Pomysł fajny, choć do lata jeszcze dużo może się zmienić. Marcysiek proponuję jednak abyś przed dłuższym wypadem na virażce we dwoje, zapakował swoja połówkę na siedzenie i przewiózł ok 150 km. Jeśli będzie chciała dalej jeździć to może i wytrzyma. Moja niestety po takim odcinku wysiada. Na takie długie wyprawy we dwoje to chyba jednak virówka jest trochę za mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, choć do lata jeszcze dużo może się zmienić. Marcysiek proponuję jednak abyś przed dłuższym wypadem na virażce we dwoje, zapakował swoja połówkę na siedzenie i przewiózł ok 150 km. Jeśli będzie chciała dalej jeździć to może i wytrzyma. Moja niestety po takim odcinku wysiada. Na takie długie wyprawy we dwoje to chyba jednak virówka jest trochę za mała...

To na razie tylko plany,zobaczymy czy uda się zrealizować, tym bardziej, że planuję jeszcze wypad na Ukrainę w czerwcu pod dowództwem Tomka Kulika....ale solo....Czy ktoś z Viragowców tez sie tam wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Pomocy :icon_biggrin:

Kolega własnie odebrał paczke z nowymi manetkami do swojej maszyny

Powiedzcie jak je wymienić, bo z tego co widać są zwyczajnie nakładane, ale nie chcemy na siłe szarpać sie ze starymi. Ta od strony sprzegła chyba o.k, ale ta z przepustnicą ??

Podpowiedzcie.

Dodam tylko, że nowe manetki nie maja żadnych śrub czy innych mocowań od środka sa tylko powlekane czysta równitka guma :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ściaganiem trzeba zdjąć chromowane końcówki z końćów kierownicy - ale delikatnie z tym żeby nie połamać bo to plastik.

Po rozkręceniu przełączników przy manetce po prawej stronie sama zejdzie - wymiana jest banalnie prosta. Wystarczy tylko wyciągnąć cylinderki od linek i założyć na nową manetkę.

Niestety lewą trzeba ściągnąć - a z tym może być troszkę męczarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...