Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

zbyhu ! mam do ciebie pytanie, no może nie do ciebie a do tych co odpowiedzą na moje pytanie...

mam 2 znajomych co mają wirówki 535 i ci moi znajomi palą rozruszniki. tzn. jeden z nich to rekordzista na 4 lata użytkowania spalił go 3 razy...drugi 2 razy ale o półtora roku ma dłużej wirówkę.

Nie wiem jak to się ma do tego modelu, bo jestem użytkownikiem zupełnie innego typu sprzętu pt. CR 250.

rozważam nad kupnem jakiegoś 4 suwa sporo myślę nad jakimś KTM-EM ale kości zaczynają zawodzić, więc zacząłem się rozglądać za jakimś chopperem albo cruiserem coś w tym stylu.

wirówka ale ta 750 zainteresowała mnie najbardziej, jak starczy kasy to ta 1100. ale zostańmy przy 750. czy ona ma też takie problemy ze starterem? a w ogóle co ją morze boleć. interesują mnie modele do 95r.

pcham się w dziedzinę o której prawie nic nie wiem...lata lecą, a jeździć trzeba

pozdro!!

 

 

cześć.właśnie wczoraj spaliłem rozrusznik w virago.napchałem się go ładnych parę km. i właśnie szukam coś po necie.zacząłem podejżewać ,że to ja jestem szczególnie uzdolniony do psucia ale jeśli to sie zdarza,to kamień spadł mi z serca.a motor mam od niedawna,więc jestem ignorantem.pozdro.aha mozna znależć na necie instrukcję naprawy virago Clymer'a w PDF ale po angielsku.ja po trochu tłumaczę translatorem i dość przystępnie i ze zdjęciami jest wyłożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przeżywam chwile grozy... :icon_biggrin:

Moja dopiero co zakupiona Virażka właśnie okazała się nie w pełni sprawna. Nie wiem jeszcze co to może być, ale coś mi stuka w jednym cylindrze i mam problemy z odpalaniem na zimno. muszę ją pochechłać kilka razy żeby odpaliła (niezależnie od ssania).

Jestem załamany i chyba dzisiaj udam się do jakiegoś mechaniora...

 

Pozdrawiam.

Cielak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

czesc wszystkim,

jestem "swieżakiem" jeżeli chodzi o motory. Czytam od paru miesięcy co i jak, i zdecydowałem się własnie na Virago 535.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z trójmiasta byłby w stanie pomoć mi w zakupie tego cuda.

 

Albo chociaż powiedzcie na co powinienem zwrócić uwagę?

 

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...