Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście,że to jest normalne - to jest poprostu zabezpieczenie aby nie smignąc w trasę z rozłożoną boczną stopką :biggrin:

 

-bobi tylko,że silnik powinien dac się odpalic pod warunkiem,że nie jest na biegu

 

natomiast od razu po wrzuceniu jedyneczki ma zgasnąc - i to jest prawidłowa reakcja tego czujnika znajdującego się przy bocznej stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moherowy ninja brawo, o to chodzi.

 

mam prośbę do wszystkich, którz jak kolega zdają takie mini fotorelacje, by je zberać do kupy w jednym miejscu na forum virago:

 

www.virago.com.pl

 

tam jest taki dział.

 

pozdrawiam wszystkich

 

keep ridin', bo dla mnie sezon skończył się kilka miechów temu

 

 

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keep ridin', bo dla mnie sezon skończył się kilka miechów temu

bartic

 

No co ty, nie będzie cię w Kletnie? :banghead:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wađnie apropo Kletna. Gdyie to jest? Ile maszyn będzie? Czy jeszcze można zamówic wyrko? I kto jedzie z okolic Łodzi? Ufff. To chyba tyle pytań na dziś. Pozdrawiam i szerokości

 

wszystko jest w Zlotach w temacie zlot Virago Kletno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, upiłem niedawno Virażke i musze zmienic akumulator. Moze głupie pytanie, ale napiszcie mi jak go wyjąc, bo nie mam pojecia. pozdr.

Musisz zdjąć siedzenie, odkręcić klemy i maksymalnie rozciągnąć przewody paliwowe i po prostu powolutku wyciągać aku do góry pomiędzy przewodami paliwowymi, jak będziesz wkładał nowy to pamietaj o wężyku i żeby dobrze klemy skręcić, bo czasami sie luzuja i prąd ucieka (miałem to kiedyś na trasie). Powodzenia

 

moherowy ninja brawo, o to chodzi.

 

mam prośbę do wszystkich, którz jak kolega zdają takie mini fotorelacje, by je zberać do kupy w jednym miejscu na forum virago:

 

www.virago.com.pl

 

tam jest taki dział.

 

pozdrawiam wszystkich

 

keep ridin', bo dla mnie sezon skończył się kilka miechów temu

bartic

hej bartic! Co z Tobą? Dlaczego skończyłeś sezon? Nie będzie Cie w Kletnie? To lipa :icon_biggrin:

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA mam 535xv 94 mam pytanie do was jakie ciśnienie zapodac do oponek? i jaki :?: olej do silnika zaliczyłem ostatnio szlifa bo mi sie zachcialo zimą jezdzic ,fakt oponka nowa ale i tak tył mnie wyprzedzil,moze dalem zadużo luftu?

 

mam wirago xv 535

zalej olejem silnik SAE SE/ 20 W 40 wchodzi 2,8 lit.

swiece NGK BPR 7 ES

JA MAM CISNIENIE PRZÓD 2 GAR A TYŁ 2.2 B.

ZMIEŃ SOBIE FILTR OLEJU I PRZECZYŚC POWIETRZA

 

cześc kupiłem virago z cholandj rozwija mi predkośc 132kl. zauwarzyłem rze mam zakopcone świece gaziniki skład mieszanki na śrubokret jest wykręcone 3,5 obroyu

i wcale mocna nie jest jak mam sprawdzić czy jest zdławiona proszę odpisz szybko

dzieki :buttrock:

 

 

co jest grane moja virago xv 535 rozwija predkość 132 kl. i mam zakopcone świece skład mieszanki jest odkręcony 3,5 obrotu nie mam serwisówki skąd ją wziąśc a mechanika blisko nie ma pomuszcie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz:

 

krotko po kletnie motocykl mi sie rozlozyl. dwa miechy trwalo przywracanie go do zycia. wtedy to postanowilem wcielic moj diabelski plan przebudowania go od podstaw... oryginalna zostanie tylko rama (jeszcze) i silnik (poki co). efekt bedzie mam nadzieje diabelski.

 

wszystko za cene niejezdzenia... :)

 

pozdrawiam wasz wszystkich!! bardzo zaluje ze sie nie zobaczymy! ale mam nadzieje, ze nadrobimy!

 

tym czasem pozdrawiam z holandii:)

 

tomku! wiem, ze dzwoniles do mnie w lipcu, ale nie moglem odebrac, bo bylem na sycylii akurat u rodziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

 

krotko po kletnie motocykl mi sie rozlozyl. dwa miechy trwalo przywracanie go do zycia. wtedy to postanowilem wcielic moj diabelski plan przebudowania go od podstaw... oryginalna zostanie tylko rama (jeszcze) i silnik (poki co). efekt bedzie mam nadzieje diabelski.

 

wszystko za cene niejezdzenia... ;)

 

pozdrawiam wasz wszystkich!! bardzo zaluje ze sie nie zobaczymy! ale mam nadzieje, ze nadrobimy!

 

tym czasem pozdrawiam z holandii:)

 

tomku! wiem, ze dzwoniles do mnie w lipcu, ale nie moglem odebrac, bo bylem na sycylii akurat u rodziny!

Bartic aleś odpadł od nas, mam nadziję, że tylko chwilowo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie odpadlem, jestem z wami duchem ;)

 

a zeby nie odchodzic za bardzo od tematu virago, to taka ciekawostka dla 'nowicjuszy'. ot, przypomnialo mi sie, a czesto sie spotykam z pytaniem o kranik paliwa.

 

musicie z lewej strony zajrzec pod plastikowa oslonke (ta najmniejsza) :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, upiłem niedawno Virażke i musze zmienic akumulator. Moze głupie pytanie, ale napiszcie mi jak go wyjąc, bo nie mam pojecia. pozdr.

 

Nie wiem czy już zmieniłeś akumulator. Ja zmieniałem niedawno. Kupiłem z allegro za jakieś 7-8 dych, ale musiałem się trochę namęczyć z podłączeniem. Po prostu miał trochę inny sposób mocowania kabli. Dopiero później dowiedziałem się że mogłem kupic oryginał za 120. Wiedząc to wcześniej, na pewno bym zrobił.

 

DA REK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...