Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak cos cicho w naszym temacie :D Nic sie nie psuje... (obym wilka z lasu nie wywolal ;)).

 

Dobra... Za pare dni bede wymieniac u siebie klocki hamulcowe bo stare wyszly i zastanawiam sie jakie kupic. Jak znam zycie to wybor i tak bedzie niewielki ale zastanawiam sie czy macie jakies wyprobowane. I czy warto rzucac kasa na jakies lepsze? I co z twardoscia? I w ogole co u was? (kurka, robie sie jak kobieta :biggrin:).

 

Pozdro

Konik

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam EBC, wiem, że to niepoprawne politycznie, bo ludziska na te klocki plują, ale:

1) na deszczu nie sposób właściwie zablokować koło

2) na sucho bez zastrzeżeń

3) nie rzeźbią mi tarczy jak niektóre twardsze

4) co sezon mogę je sobie wymienić bez ruiny finansów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro nic się nie psuje to ja napiszę:

z jednej strony kierunki migają mi szybciej, co mam naprawić?;-)

Serio piszesz? Czy sobie jaja robisz?

Jesli to na serio to zobacz czy ktoras lampka (jedna z 2 po stronie ktorej sie spieszy) nie jest przepalona. Moze zawsze patrzysz na przednie kierunki a tylu nie ma ;)

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale jakis taki juz humor mam dzis spatrzony ze wydalo mi sie to zartem... :bigrazz:

Teraz powaznie. Masz dokladnie takie same zarowki po obu stronach? Przerywacz jest wrazliwy na obciazenie (eksperyment: wykrec jedna zarowke (np.prawy tyl) a zobaczysz ze prawy przod bedzie miga szybko). Moze masz rozne moce ;)

I jeszcze jedno. Od zawsze tak masz czy tak po prostu ktoregos dnia zaczely sobie roznie migac?

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawe.....wiem, ze to temat dla 535, no ale mam nadzieje, ze mi pomozecie ;)

Uwaga...bede tlumaczyc o co mi chodzi, wiec prosze o wyrozumialosc.

Potrzebuje informacji na temat ceny i miejsca, gdzie moge dostac taka oto czesc do mojej maszynki:

pomiedzy cylindrami jest taka guma....chyba laczy gazniki...no nie umiem dokladnie wyjasnic co ona tam robi....tzn....wydaje mi si, ze to jest w ogole od przeplywu paliwa i jest wazna czescia oczywiscie. Chodzi o to, ze zauwazylam, ze ta guma strasznie mi popekala....nie wiem, chyba ze starosci. Obawiam sie, iz w najblizszym czasie sie rozleci, bo wyglada nieciekawie. Mam nadzieje, ze ktos mnie zrozumial i pomoze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem nowy wasze forum znalazlem przez przypadek no i sie ciesze bo o wielu ciekwych zeczach mozna wyczytac tu! no i w sume to mam kilka pytan na ktore mam nadzieje znajde tu odpowiedzi :icon_razz: !

 

Niedawno do oparcia dospawalem bagaznik no i teraz wyppadalo by go pochromowac no ale jak sie rozgladalem to w poznaniu najmniej krzycza 300zl mysle ze to duzo czy mam racje? moze sie myle no wiec prosze was o opinie na ten temat! a moze ktos wie jakas galwanizerie w okolicach Konina Poznania lub inowroclawia no chociaz poniklowac by sie dalo??

 

mam tez pytanko apropo wymiany oleju w amorkach tzn kiedy jak czesto powinno to sie robic no i po czym mozna poznac ze olej nalezy wymienic?

 

podobnie z plynem hamulcowym czy go sie powinno dolewac czy lepiej wymienic zwlaszcze ze nie wiem jaki stary on jest i nie wiem co to za plyn? a jaki byscie mi polecili?

 

ostatnie pytanko (przynajmniej na dzis) to czy zmieniajac kolor mojej virowki bede musial zrobic jakies adnotacje w dowodzie rejestracyjnym?

Podejzewam ze dla was to sa banaly ale dla mnie nie wiec prosze o udzielenie mi odpowiedzi z gory

 

 

dziekuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płynu hamulcowego to najlepiej wymienić cały na nowy. Instrukcja zaleca DOT 4 a w razie braku takiego może być DOT 3.

 

Kolega przemalowywał swój moto dwa lata temu (z czerwonego na czarny) i nic nie zgłaszał do WK - także o to bym się nie martwił :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy wasze forum znalazlem przez przypadek no i sie ciesze bo o wielu ciekwych zeczach mozna wyczytac tu! no i w sume to mam kilka pytan na ktore mam nadzieje znajde tu odpowiedzi :)
Siemianowice. Juz niedlugo przekonasz sie ze forum jest troche jak Internet :) Z jednej strony kopalnia wiedzy... z drugiej kopalnia.... spamu :biggrin: (admin mnie zachlasta za to :P)
a moze ktos wie jakas galwanizerie w okolicach Konina Poznania lub inowroclawia no chociaz poniklowac by sie dalo??
W Lesznie jest galwanizeria w ktorej kiedys pracowalem. Pamietam ze jak chcialem pochromowac oba blotniki (dosc duza powiezchnia) to po znajomosci powiedzieli mi ok 300zl!!! Co oznacza, ze tutaj bedzie taniej - przynajmniej tak mi sie wydaje. Jesli chcesz jakies namiary to napisz na PW i przypomnij mi bo ja czesto zapominam co mialem dla kogo zalatwic :bigrazz:
mam tez pytanko apropo wymiany oleju w amorkach tzn kiedy jak czesto powinno to sie robic no i po czym mozna poznac ze olej nalezy wymienic?
Szczerze nie pamietam i nie wiem jak taki olej wyglada ale szukaj takich odpowiedzi w serwisowce (link byl nawet w tym temacie), w dziale Mechanika Motocyklowa lub u nas bo jak widac i tu zrobila sie lokalna mechanika :evil: (tyle ze tam wiecej osob zaglada).
Podejzewam ze dla was to sa banaly ale dla mnie nie wiec prosze o udzielenie mi odpowiedzi z gory
Nie ma glupich pytan... sa tylko glupie odpowiedzi wiec glowa do gory bo kto pyta nie bladzi :icon_razz:
Co do płynu hamulcowego to najlepiej wymienić cały na nowy. Instrukcja zaleca DOT 4 a w razie braku takiego może być DOT 3.
Racja ale dorzuce pytanie o sposob. Zlewacie caly plyn, zalewacie nowym, odpowietrzacie czy po prostu przepompowujecie nowym plynem?

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...