Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na 535 wygodnie to moze byc tylko Tobie, plecaczkowi juz nie (wyjatkiem jest moja 16-letnia siostra ktora praktycznie chowa sie za mna - jej jest wygodnie). Ale wezmiesz jakis doroslejszy plecaczek i co tu dozo mowic :? kanapa pasazera w 535 jest mala :|

Zato pociesze Cie i powiem ze zawalidroga to nie bedziesz :twisted: Nawet 535 daje sobie spokojnie rade z obciazeniem rzedu 130-140kg (oczywiscie to nie to samo co solo :notworthy: ale jednak).

Na koniec - jak wiekszosc piszaca w tym temacie - powiem tak: VIrago 535 to swietny motocykl ale jesli mozesz kupic 750 to kup te wieksza ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki to plecaczek rowniez dla Ciebie, podejrzewam, ze jak masz sissi barek to sobie rozsiadzie sie dosc wygodnie (ale bez przesady). Krotko mowiac u mnei plecaczek nei narzekal. A jechac mozesz z dobrymi predkosciami, ja wlasnie z obciazeniem w sumie ok. 140 kg. jechalem kolo 140,ale tylko w celu sprawdzenia czy tyle pojedzie, bo uwazam ze predkosc podrozowa to 80-110 i dla mnie w tym przedziale sie najlepiej jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik fajniutka masz galerie - no i oczywiscie niezle utrzymana Virazke ;)

Pozdrawiam!!!

naprawde fajne moto... 8O

 

[ Dopisane: 06-01-2006, 18:49 ]

:D ;) ;) :) :) :D :D :D :clap: :clap:

 

[ Dopisane: 06-01-2006, 18:50 ]

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=486564#486564 zobaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów do Konika. Widzę że masz problem z zardzewiałymi szprychami. Moja Virażka jest z 91r, zrozumiałe że problem był jeszcze większy. Dodatkowo piasty wygłądały koszmarnie. Próby chemią nie dały rezultatu. Pozostało piaskowanie. Zabezpieczyłem wnętrza piast (koło tył i przód) dekielkami z uszczelnieniem z gumy aby nic nie wlazło w łożyska. Następnie gościowi od piaskowania przykazałem aby nie zniszczył chromu na felgach. Wyszło ekstra. Pozostało malowanie. Piasty bezbarwnym lakierem akrylowym w sprayu a szprychy farbą hamercoś-tam srebrną. Oczywiście szprychy trzeba oczyścić mechanicznie. Oponę z felgą zabezpieczyłem popierem toaletowym a szprych żółta taśmą malarską. Efekt jest extra. Jak komuś nie powiem to nie zauważa. Pomysł z farbą hamercoś-tam nie jest mój wyczytałem gdzieś na forum. Bardzo ładnie wyszło tylne koło. Obawiałem się o lakier na bębnie, ale niepotrzebnie nic się nie działo, ciepło nie uszkodziło lakieru. Kolor wyszedł stalowo-szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój plecaczek nie jest wymagający i nie jest rozbudowany gabarytowo ;) jazda ok 110 dla mnie jest wystarczająca jak na podróż....poza tym w Łodzi nie ma za bardzo dróg do jazdy więc po mieście nie przekraczam zwykle 70-80kmh ale na jakiś wypad za miasto te 110 to starczy mysle bo chce mieć frajde z jazdy a nie jade się ścigać :D

 

dzisiaj właśnie jade oblukać Virazke 535 z 95 roku dośc bogato ubraną i może się skusze ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Konik fajniutka masz galerie - no i oczywiscie niezle utrzymana Virazke
A dziekuje bardzo :buttrock: Milo slyszec :crossy:
Widzę że masz problem z zardzewiałymi szprychami.
A rzeczywiscie problem nadal jest. Pisalem juz o tym jakis czas na forum chwalac sie wynikami (Ci co widzieli galerie wiedza o czym mowie). Niestety doprowadzenie szprych do taiego stanu kosztowalo mnie mase energii i czasu wiec dziela nie dokonczylem :oops: A o Twoim pomysle pomysle :P na wiosne.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Konik fajniutka masz galerie - no i oczywiscie niezle utrzymana Virazke
A dziekuje bardzo :buttrock: Milo slyszec :crossy:
Widzę że masz problem z zardzewiałymi szprychami.
A rzeczywiscie problem nadal jest. Pisalem juz o tym jakis czas na forum chwalac sie wynikami (Ci co widzieli galerie wiedza o czym mowie). Niestety doprowadzenie szprych do taiego stanu kosztowalo mnie mase energii i czasu wiec dziela nie dokonczylem :oops: A o Twoim pomysle pomysle :P na wiosne.

Pozdro

 

Jak dojdziesz do tematu to daj na forum to wyjasnię dokładnie sposób.

Wybrałem go dlatego że nie mam zaufania do fachowców od rowerów. Nie chciałem wymieniać szprych z w.w powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się pochwale :(

 

stałem się szczęsliwym posiadaczem Virażki 535 z 95 roku, stan naprawde zdumiewający, przebieg 30 tyś km, piękny lakier, chrom prawie wszędzie :) i dobrze wyposazona, szyba, sakwy, oparcie pasażera, podgrzewane manetki, i mam nadzieje że będzie się tak dobrze spisywała jak ją chwaliliście ;) :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej... ja mam Virago 750 - uwaga: rocznik 82 8O wersja USA i mysle ,ze nie zamienil bym sie na 535 - bo troszke jezdzilem na takiej

( za mala jak dla mnie choc fajne moto :D ) Jestem zadowolony mimo wieku! STARA ale JARA i malo kto ma taka :D

Inna sprawa jesli by chodzilo o 1100 :buttrock:

POZDRAWIAM!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........pytanie do użytkowników Virgo.......

 

pojwiją się lekkie strzały na ssaniu jak jest zimny motor....czy to kwestia regulacji czy czegoś innego?? po rozgrzaniu jest gitara.... i nie wiem czy tak ma być czy trzeba może zsynchronizować gaźniki...bo zawory sprawdziłem i są w super stanie i ciśnienie też jest jak w nówce...

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tez takie objawy na zimnym silniku ale po synchronizowaniu gaznikow - minelo.

W Virago niestety dosc czesto trzeba przeprowadzac synchronizacje.

Sprobuj bo przeciez przed sezonem i tak bedziesz przegladal to i owo w swojej maszynie :buttrock: wiec napewno nie zaszkodzi - u mnie pomoglo.

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...