Skocz do zawartości

!!!POMÓŻCIE WSZYSTKIM W ZAKUPACH!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osoby z okolic Sulejówka, która pomogłaby w zakupie motocykla wiosną (z okolic Sulejówka). Doradziła by itp. (oczywiście) nie za darmoche :). Nie chcę sam kupować, a że to byłby mój pierwszy moto boją się naciąć za pierwszym razem. Nie znam nikogo kompetentnego w tych sprawach.

Pozdrawiam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-827 Lublin, ul.Jana Lisa 13, tel. +48 81 742-64-91

 

SUZUKI GSX INAZUMA 1200cm3 rok 1999, przebieg 16700 km, kolor czerwony metalik stan bardzo dobrybike26.jpg

 

YAMAHA XJR 1300 rok 2000, przebieg 16 tys. km, kolor czarny stan bardzo dobrybike36.jpg

 

YAMAHA XJR-1300 rok 2000, przebieg 10,4 tys. km, kolor czarny, stan idealnybike42.jpg

 

http://www.motopasja.ldc.pl/motocykle.php

 

Czy ktoś może coś więcej na ten temat ???? bo jestem jeszcze bez motorka !!! a y Poznania daleko

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osoby z okolic Sulejówka, która pomogłaby w zakupie motocykla wiosną (z okolic Sulejówka). Doradziła by itp. (oczywiście) nie za darmoche  :). Nie chcę sam kupować, a że to byłby mój pierwszy moto boją się naciąć za pierwszym razem. Nie znam nikogo kompetentnego w tych sprawach.

         Pozdrawiam !!!!

 

 

Nawet znam jeden komis w Sulejówku i często tam bywam, jak coś to pisz na PW.

 

Pozdrawiam, paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-827 Lublin, ul.Jana Lisa 13, tel. +48 81 742-64-91

 

SUZUKI GSX INAZUMA 1200cm3 rok 1999, przebieg 16700 km, kolor czerwony metalik stan bardzo dobrybike26.jpg

 

YAMAHA XJR 1300 rok 2000, przebieg 16 tys. km, kolor czarny stan bardzo dobrybike36.jpg

 

YAMAHA XJR-1300 rok 2000, przebieg 10,4 tys. km, kolor czarny, stan idealnybike42.jpg

 

http://www.motopasja.ldc.pl/motocykle.php

 

Czy ktoś może coś więcej na ten temat ???? bo jestem jeszcze bez motorka !!! a y Poznania daleko

POZDRAWIAM :)

 

NIKT NIC NIE WIE___

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

Nie... No super idea! Ja tam jestem lajkonik ale mam dojscie do cyfrówki i moge przesyłać rozmaite wzdecia i close-up'y. Kabel jest to mogę słać :mrgreen:

Gruss!

I.

PS.

Nie wiem czy to sie dzieje wszystkim ale pierwsza strona tego tematu ładuje sie w jakimś gigantojęzycznym formacie 8O Musiałem skakać od lewa do prawa przez jakieś dwa, dwa i pół ekrana.

Dziwność istnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...