Skocz do zawartości

Kawasaki ER-5 ( ER5 , Er 5 )


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Mianowicie, jaka jest różnica między Kawasaki Er 5 ,a Kawasaki Er 5 Twister?

Z tego co pomiętam to Twister to była nazwa na Francję i chyba Niemcy. Spotkałem się też z wersją, że Twister to wersja z ograniczoną mocą, ale jakoś mi to nie pasuje, bo sam miałem Twistera i na pewno miał te swoje 50 KM.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pomiętam to Twister to była nazwa na Francję i chyba Niemcy. Spotkałem się też z wersją, że Twister to wersja z ograniczoną mocą, ale jakoś mi to nie pasuje, bo sam miałem Twistera i na pewno miał te swoje 50 KM.

 

Z tego co ja pamiętam to do Francji i nie było ograniczen mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiem nie znam się. Masz serwisówkę?? bo przód jest zaczepiony na gumowych kółkach i trzeba wysunąć bak, ja na początku też się bałem, ale potem to już automat :D przesuwasz po linii prostej, tak jakby do siedzenia, nie wiem ile tam będzie 3-5 cm i się zsunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmujesz kanape. Odkrecasz srube 12tke przy baku. Unosisz tyl baku, przod przytrzymujesz do gory ok 0.5cm i ciagniesz do tylu. Kiedy wyskoczy z kolkow gumowych unosisz tyl i musisz odczepic przewody: Z kranika cienki podcisnieniowy idacy z gaznika i paliwowy grubszy. + jeden odpowietrzenia baku. Jak zdejmiesz zbiornik to zdejmij kolki gumowe z ramy, bo zgubisz :)

 

Ps. po co sie chcesz dostac do cewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem er 5 z 2003 roku, i najpewniej sa to swiece tzreba je zmienic.jesli idzie o zdjecie baku to decyduje o tym jedna sruba mocujaca na poczatku baku pod siedzeniem,nastepnie nalezy pociagnac do siebie.wielka ostroznisc z przewodami paliwowymi, najlepiej tez je wymienic, bo zazwyczaj sa popekane i sparciałe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić... czasy silników z otwartym układem smarowania minęły kilkadziesiąt lat temu. jeżu kolczasty, jak można jeździć motocyklem z cieknącym z niego olejem?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...