Skocz do zawartości

Warszawska Grupa Historyczna


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Temat został zapoczątkowany w "piwie", ale tutaj będzie bardziej pasował. Powstała inicjatywa na przyszły sezon. Z przyczyn geograficznych dotyczy osób z Warszawy i okolic, ale osoby zainteresowane z innych stron są jak najbardziej mile widziane. Sprawa wygląda tak:

W przypływie geniuszu chcemy zorganizować małą watahę motocyklistów zainteresowanych weekendowymi objazdami historycznymi. Wstępnie tematem przewodnim są fortyfikacje i umocnienia Mazowsza. Jak nam to wypali to myślimy o dalszych trasach: MRU, Mazury, Przemyśl (wtedy to już nie będą raczej wypady weekendowe :banghead: ). Innymi słowy chcemy się zabawić w historyczną turystykę motocyklową.

Osoby, które chciałyby się przyłączyć, proszę o wiadomość na PW. Stworzę bazę i roześlę za jakiś czas wszystkim, którzy się zgłoszą. Będzie to zapewne na początku stycznia. W styczniu też chcemy się spotkać i obgadać, co nas dokładnie interesujei jak się do tego przygotować. Osobiście wyobrażam sobie, że zanim gdzieś pojedziemy, to ktoś się będzie musiał poświęcić i przygotowac się merytorycznie, co byśmy wiedzieli, co oglądamy. No mercy!

Na razie skład przedstawia się następująco:

Ryży Koń

Bzyk

Miro_N jako "Nasz człowiek w MRU"

Hubert, czyli moja nieskromna osoba.

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Bardzo dobry pomysł. POPIERAM :banghead: I choc mieszkam 250km od Wawy to chetnie sie wybiore na dobrze zorganizowaną wycieczkę motocyklową, dziki której zobaczę dużo ciekawych zabytków Mazowsza. Tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odźwięk przerósł moje oczekiwania :banghead: Na razie do grupy zgłosiło się 14 osób, w tym 3 osoby spoza Warszawy deklarujące pomoc w przypadku wyprawy w ich rejony. Oto lista, które w jakiś sposób odpowiedziały na inicjatywę:

Ryży Koń

Hubert

Bzyk

Miro_N (Międyrzecz)

Vlaad

Jagdtiger (Trójmiasto)

Bern

Mrrozio vel Kawa

Muzyk (Kraków)

Kaczes

Occult

Yaco

Icea_PL

Bullson

Prośba: jak zgłaszacie się do tej inicjatywy, to podawajcie mi na PW; imię, nazwisko, telefon, e-mail, ujeżdżany sprzęt. Ułatwi nam to dalsze działania.

 

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Może ustalmy wstępnie datę sptkania. Ponieważ nie mam jeszcze grafiku dyżurów na styczeń' date=' łatwiej będzie mi się dopasować, jeżeli ustalimy coś wstępnie.[/quote']

 

Dokładnie, warto by było sie spotkac i obgadac sprawe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi zeżarło posta. Ale co mi tam, napiszę jeszcze raz.:P

Spotkanie planowane jest wstępnie na 15 lub 22 stycznia (nie mam jeszcze rozpiski swoich wyjazdów na styczeń, a chciałbym na nim być, więc wybaczcie brak precyzji), w każdym bądź razie będzie to sobota, godzina 17-18. Mam nadzieję uzyskać potwierdzenie moich terminów przed Świętami i wtedy ostatecznie coś oktrojować, podsyłając wszystkim, którzy się zgłosili, zaktualizowaną listę uczestników (oczywiście na maila). Po ostatnich wydarzeniach na Forum odrobinę się nam ona skurczyła, ale i tak przekraczamy 20 osób.

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co chcesz? Święta :P

Termin potwierdzony. Spotykamy się 15 stycznia. Co do miejsca spotkania, trwają targi. Puszczę informację na maila i pw, jak utargujemy.

Powtarzam:

SPOTKANIE 15 STYCZNIA.

Już szykuję mapę z zaznaczonymi fortyfikacjami:)

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...