Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Maryanek za odpowiedz!

zaraz po przeczytaniu twojego posta pobiegłem do garazu sprawdzic jaki olej wlałem i....porażka!

4T10W40 Castrol własnie w klasyfikacji SJ kolor czerwony

pisze na nim , ze typowo do motocykli i takie tam inne bajery reklamowe.cena tez była ciekawa 33PLN za litr polecił mi go doswiadczony mechanik motocyklowy - co teraz???ale mysle ze nie ma co panikowac nie przewiduje duzego wysilenia silnika , moze góra 2-3 tys. km tego roku- daj Boze! na przyszły rok zmienie

niestety dzisiaj moto przymus spanie w garazu snieg z rana i jeszcze do tej pory nie pozwoli na komfort i przyjemosc a po drugie goscie jak zawsze w 2gi dzien Swiat i kilka "luf" i wszystko co za tym idzie....

jednak gwóżdz programu - prezentacja na sucho motocykla w garażu, dyskusje o nim przy stole, no i myśle,ze troszkę nutka zazdrości kolegów i pooooodziw koleżanek. TO jest własnie to!!!

pozdrawiam i samych przyjemnosci w Swięta!!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Maryanek za odpowiedz!

zaraz po przeczytaniu twojego posta pobiegłem do garazu sprawdzic jaki olej wlałem i....porażka!

4T10W40 Castrol własnie w klasyfikacji SJ kolor czerwony

pisze na nim , ze typowo do motocykli i takie tam inne bajery reklamowe.cena tez była ciekawa 33PLN za litr polecił mi go doswiadczony mechanik motocyklowy - co teraz???ale mysle ze nie ma co panikowac nie przewiduje duzego wysilenia silnika , moze góra 2-3 tys. km tego roku- daj Boze! na przyszły rok zmienie

niestety dzisiaj moto przymus spanie w garazu snieg z rana i jeszcze do tej pory nie pozwoli na komfort i przyjemosc a po drugie goscie jak zawsze w 2gi dzien Swiat i kilka "luf" i wszystko co za tym idzie....

jednak gwóżdz programu - prezentacja na sucho motocykla w garażu, dyskusje o nim przy stole, no i myśle,ze troszkę nutka zazdrości kolegów i pooooodziw koleżanek. TO jest własnie to!!!

pozdrawiam i samych przyjemnosci w Swięta!!! :biggrin:

 

 

 

Witaj jeszcze raz!

 

Castrol 4T to jest to. Na pocieszenie, świat w międzczasie tak poszedł do przodu, i klasy oleju tez przez dodawanie kolejnych liter (zauważ "pisane o samochodowych" - między innymi). Tylko - jak pisałem jeździć ! Zobaczysz, czy będzie Ci brał olej. Ja dolewałem - w przeliczeniu - około 0,1 do 0,2 na 1000 km. Nie martw się i nie czytaj więcej co może a co nie. Co ma być to będzie. Z czytaniem instrukcji, to tak jak studenci medycyny - wraz z poznawanymi chorobami podczas studiowania "wykrywają" je u siebie. Mamy wiosnę a więc ... Na siodła!

 

Jeżeli chcesz zobaczyć na czym jeździłem to przesyłam linka;

http://picasaweb.google.pl/lmaryanek/KawasakiVN750

Edytowane przez Maryanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Maryanek!

Myśle, ze Swięta spędziłes w dobrym nastroju tak jak chciałes.

zapytam cie jeszcze o jedną rzecz: jakie jest prawidłowe cisnienie w oponach i jakie w amortyzatorach? nie mogę nigdzie doczytac a tak w ogóle nie wiesz gdzie mozna zdobyc jakąs instrukję?

pytałes o opone tylną jest ładnie owalna bez rantu

jak bedziesz jechał w Bieszczady zapraszam do siebie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy :crossy:

Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona Vn-owców. Właśnie zakupiłem 800 Classic :icon_eek:

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Witamy

 

Każdy nowy użytkownik V-ena jest mile widziany, polecam odwiedzenie VROC, znajdziesz tam również miłośników tego sprzętu.

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Czy kobitki też się mogą po cichu zapisać to tego stowarzyszenia??? :icon_mrgreen:

Zawsze o coś można zapytać..itd

Ups w moim moto poprzedni właściciel miał olej motul i ten polecał lać (chyba w innym miejscu go nie miał?)

pozdrawiam :biggrin:

Edytowane przez GINECZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj GINECZKA!!!!!

Kolega ma racje!wchodzisz smiało na forum gadasz co chcesz i pytasz smiało niech no tylko który spróbuje sie nabijac z ciebie!!!

pamietaj dziewczyna na motocyklu to dla nas wielkie wyzwanie i "kaski z głów!!!"

 

Witaj GINECZKA!!!!!

Kolega ma racje!wchodzisz smiało na forum gadasz co chcesz i pytasz smiało niech no tylko który spróbuje sie nabijac z ciebie!!!

pamietaj dziewczyna na motocyklu to dla nas wielkie wyzwanie i "kaski z głów!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Gineczka :icon_mrgreen:

 

miło poznać VN - ówkę, do zobaczenia na trasie.

.......nie ma to jak fajna babeczka na motocyklu :buttrock:

pozdrawiam

 

.......Just Riders........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Maryanek!

Myśle, ze Swięta spędziłes w dobrym nastroju tak jak chciałes.

zapytam cie jeszcze o jedną rzecz: jakie jest prawidłowe cisnienie w oponach i jakie w amortyzatorach? nie mogę nigdzie doczytac a tak w ogóle nie wiesz gdzie mozna zdobyc jakąs instrukję?

pytałes o opone tylną jest ładnie owalna bez rantu

jak bedziesz jechał w Bieszczady zapraszam do siebie

pozdrawiam

 

 

Heja!

 

Ciśnienie tył 2.25, przód 2,0. Co do amortyzatorów - to sorry - ale nie pamietam (wiem). Ja nie miałem pompowanych przednich tylko zwykłe. Wymieniałem olej (ale robił to mechanik) czym "utwardził" widelec. Przód miałem strasznie "miękki". Natomiast tylnich niee dotykałem nigdy.

 

Poszukam, czy nie mam jeszcze instrukcji na płycie - ale angielska wersja. Jak znajdę dam czas. Podaj na PW ewentualnie adres, jakby Cię to interesowało.

Pozdrawiam

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maryanek!

Cieszy mnie , że zaglądasz tutaj często i masz cierpliwosc odpowiadac na moje pewnie banalne pytania.

Dzięki ze odpowiadasz; twoje doświadczenie dla mnie jest bardzo cenne dziękuje rowniez za chęc przesłania mi instrukcji moze byc wersja angielska; dam sobie radę

oto moj adres: [email protected]

motorek narazie sprawuje sie dobrze , jestem zaskoczony jego dynamiką, jego moc jest fascynująca, troszeczke szwankuje mi sprzęgło

ale da sie wytrzymac ,mozna sie przyzwyczaic

aha wez powaznie sprawę mojego zaproszenia do Łancuta, przy okazji Twojej trasy w Bieszczady

 

pozdrawiam

wiesław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maryanek!

Cieszy mnie , że zaglądasz tutaj często i masz cierpliwosc odpowiadac na moje pewnie banalne pytania.

Dzięki ze odpowiadasz; twoje doświadczenie dla mnie jest bardzo cenne dziękuje rowniez za chęc przesłania mi instrukcji moze byc wersja angielska; dam sobie radę

oto moj adres: [email protected]

motorek narazie sprawuje sie dobrze , jestem zaskoczony jego dynamiką, jego moc jest fascynująca, troszeczke szwankuje mi sprzęgło

ale da sie wytrzymac ,mozna sie przyzwyczaic

aha wez powaznie sprawę mojego zaproszenia do Łancuta, przy okazji Twojej trasy w Bieszczady

 

pozdrawiam

wiesław

 

Witaj!

 

Z pewnych względów wolałbym wysłać Ci na prywatny adres cd z nagraniem. Jeżeli nie masz nic przeciwko temu podaj adres na PW, lub jakikolwiek inny do korespondencji pocztowej. Zresztą pliki w adobe są na tyle duże, że może byc - mimo że mam dobre łącze - kłopot z transferem.

 

:bigrazz:

 

p.s.dzięki za zaproszenie. Może sie to uda zrealizować, bo Te tereny są piekne Sam Łańcut pamietam z muzealnych lat, kiedy pracowicie pedałowałem na obozie wędrownym. A oczywiście - jeżeli Twoje drogi będą prowadzić przez Rybnik, będzie mi miło (i pewnie innym motonitom z Rybnika) gościć Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Cos dziwnie ucichło na naszej stronie!Panowie wiosna przyszła i nikt nie opisuje wrazen z przejazdzki??Strona nasza nie uzywana od kilku dni tylko Maryanek i ja nowicjusz cos piszemy ,stronka mało uzywana zeszła na dalszy plan troche to wstyd bo przeciez nie ma piekniejszego motorku niz

VULCAN VN750

piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...