Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Panowie od VN-ów

właśnie zacząłęm pracę nad stroną internetową - polską na wzór innych

strona w całości pośwoięcona będzie tylko i wyłącznie vulcanom

a więć wszystkim kawasaki z rodziny VN.

pewnie potrwa to ze 2 miesiące.

Gdyby byłÂ ktoś chętny do współpracy to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus_Drifter

spoko, ja w swoim VN'ie wyprułem wydechy, zrobiłem bagażnik, a teraz kończę stelaże do szybkiego montażu sakw /odpinane jak kufry/. Więc jakby co, to służę foto-instruktażem, oraz rysunkami, itp... :lol:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam tez chce kupic VN 750 pytam tu i tam ... jak to jezdzi co sie psuje, moc, osiagi, przerobki , dodatki , koszty napraw. Czy ktos moze mi napisac co i jak? e-mail: [email protected] lub na PW Po Vn bede sie wybierał do niemiec lub austrii, tam taniej... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hejka!!!!!

Panie (mam nadzieję:D) i Panowie!

Właśnie do Was dołączyłem!

94 rok 36 tys. przebieg.

 

Podpowiedzcie, proszę jaka szybka i gdzie ją kupić?

 

[ Dopisane: 20-07-2005, 21:52 ]

I jeszcze jedna prośba, dajcie linka do serwisówki, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jeszcze chwila i stane sie posiadaczem vulcana 750 rocznik 86. tylko mam pewne obawy. Czy taki rocznik oplaca sie kupowac? Z wieszku jest ładny ale co kryje w silniku to licho wie. Jutro jede go dokładnie ogladnac. Mam prosbe o porady na co zwrucic uwage?

Czy jest ktoś na vulcanie z Krakowa? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie "Vulcanowcy" ! Jak miałem w tamtym sezonie Vulcanika to była cisza na jego temat jak ....., teraz co rusz widzę nowych posiadaczy, nowe posty... ech, ale sprzęt jest suuuper !!! dał mi dużo frajdy i parę groszy zarobku, ale to przy okazji.

 

pozdrawiam Viragi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam VN800A od niedawna zrobiłem około2000 km jeżdzi się świetnie pozdrówka dla wszystkich VN-owców:)

 

jakby co to mam serwisówki do VN 750 i do VN800 mam to na płytkach i jak ktoś mi doradzi jak mam to wysłac to chetnie podzielę sie ( sam szukałem długo i wiem jak to jest)

do VN750 to około 80MB a do VN 800 to 173 MB i co z tym zrobić??:P(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Vulcanowcy. Przez 12 dni nakreciłem juz 1160km - dupa boli ale jest git. Wszedzie gdzie zostawiam swojego Vna to gapi pełno :) zrobie jutro zdjecia. Bede miał na zbyciu kierownice i przednie kierunki (wersja ameryk.) oraz tylni schowek w oparciu do vulcana. Jakby ktos potrzebował przewody hamulcowe lub linki to moge załatwic, ale orginały to nie sa. mam tez pytanie: Mam licznik w milach czy jak zmienie licznik na wersje z kilometrami to czy slimak w kole tez bedzie do wymiany? Jakie to koszta sa czy ktos wie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...