Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od VN-ów

właśnie zacząłęm pracę nad stroną internetową - polską na wzór innych

strona w całości pośwoięcona będzie tylko i wyłącznie vulcanom

a więć wszystkim kawasaki z rodziny VN.

pewnie potrwa to ze 2 miesiące.

Gdyby byłÂ ktoś chętny do współpracy to zapraszam.

I* co z tą stronką czas leci a jej brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ujawniam się wraz z VN 800. Mam go od miesiąca, przebieg zatem niewielki ale staram się :clap:

Pomysł ze zrzeszeniem się popieram czterema kończynami. Na pewno w W-wie jest więcej VNów. Może by się gdzieś kiedyś spotkać?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Kiedyś założyłem ten temat i myślałem, że umarł naturalnie. Cieszę się, że jest nas już trochę, aby pomysleć o grupie.mającej wspólny mianownik. Dalej ujeżdżam swojego Vn-a i jestem zadowolony - mimo, że musiałem zmienić rozrząd - co w 750-ach nie jest takie łatwe. Teraz jest już ok, chociaż mam dalej problem ze zbyt miękkim widelcem, co szczególnie daje sie odczuć podczas jazdy z pasażerem. Czy strona o Vn-ach jest już zrealizowana?

Uwaga! posiadam angielską wersję "serwisówki" - VN 750

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich miłośników Vulcanów a szczególnie VN750, sam jestem posiadaczem tej maszyny :crossy: i popieram pomysł zrzeszenia miłośników tych motocykli, skoro temat powrócił na forum po roku to warto go "pociągnąć" :buttrock:

pzdr bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie melduje :buttrock:

 

Witaj!

 

Napisz jakim Vulkanem jeździsz?. Jest ich cała gama. Jak pisałem korzystam z 750. I mimo, że ma juz kilka ładnych lat, jest motorkiem, który lubię. Ma stosunkowo niezłą moc (niedławiony - wersja amerykańska). Jedynie co mam zastrzeżenie to gdy jadę z"plecakiem" - jest za miękki na widelcu. Ponieważ nie jest to wersja z gazowym widelcem, muszę go jakoś "usztywnić". Licznik jest w milach.

Może nam wyjdzie założenie grupy użytkowników? A może jakis zlot typu gwieździstego?. Trafiłem na stronę amerykańskich maniaków tego motorka, którzy rok rocznie spotykają sie na łonie natury i od naprawy-serwisu po aktywne spędzanie czasu wolnego są wspaniale zorganizowani.

 

Pozdrawiam

:banghead:

 

mój brat ujeżdża vulkana i jest z niego bardzo zadowolony, jeździłem nim i powiem szczerze że nie da się opisać wrażeń :crossy: (w sumie pierwszy chopper na którym jechałem)

 

 

Witaj!

 

napisz jakim Vulkanem jeździ Twój Brat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

No to jak widzę - trochę nas jest. Co myślicie o organizacji spotkania - powiedzmy hm ... załozycielskiego Klubu Motorka VN? Wiem, że już może późno planować coś na najbliższą przyszłość, ale na wczesna jesień?

 

Pozdrawiam

;)

 

Witam!

Czy z Kawaski VN, ale 800 Drifter też mogę się przyłączyć?

Pozdrawiam Wszystkich miłośników Kawasaki

Hil

 

 

Myślę, że forma "Open" jest jak najbardziej na miejscu. Przecież nie będziemy się dzielić kto na czym siedzi. Łączy nas marka i typ.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Maryanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...