Skocz do zawartości

Szramer PGR Pipcyk i reszta jebow doradzcie mi co wziasc!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym pomyslem jest CBR1000 SC-24:trwaly,ekonomiczny,do podrozowania we dwoje z bagazem idealna.VFR tez moze byc.Z kawasaki to:zzr1100,szybkie bydle i tez spelni Twoje wymagania.Z Suzuki moze byc Gsx-r1100 albo Gsx1100F:zalezy czy bardziej do szalenstw czy do turystyki.Z Yamahy moze byc Fzr1000 ale to juz bardziej sportowy sprzet niz turystyk,moze byc tez Tdm850:do turystyki po Polskich drogach wrecz stworzony.Ewentualnie moze byc jeszcze Gts1000,jesli by cie interesowal w tej kasie co masz to Wirek,mechanik u Olka w Bielsku ma taka do sprzedania.Powodzenia w wyborze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XJ z wielka rozpacza ma juz nowego wlasciciela , oby mu sprawowala sie tak samo dobrze , a i on ja ok traktowal.

jak mogłeś moja pierwsza japonie oddac w inne rece :?: :!: taki sprzet :!: z jaką historią :twisted:

myśle że gts od Virka był by dla Ciebie dobra opcją ale chyba koło 12 chciał za nią , ja polecem gsxr1100 z 91roku , mocy Ci niezabraknie , części pełno w miare mało awaryjny

albo katane 1100

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek,mechanik u Olka w Bielsku ma taka do sprzedania

he he wirek ogladal moja pierwsza yamaszke , daj znac dokaldnie co ma i w jakim stanie - oraz cene wyjsciowa

Szramer palo sprzedalem zebys mi sie po nocach niesnil ;) - ale zal , cholerny zal bylo mi sie z nia rozstac ... ;)

 

potrzebny mi sprzet doi turystyki a nie do sportu !!!!

 

Po glebszych przemysleniach postanowilem skupic sie na :

Honda CBR 1000 SC24

Lub VFR - poprosze wiecej danych o vfr ;) jaki komfort jazdy w 2 osoby + 3 kufry bagazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he wirek ogladal moja pierwsza yamaszke , daj znac dokaldnie co ma i w jakim stanie - oraz cene wyjsciowa

No dokladnie to ma do sprzedania swoja Yamahe GTS1000 na ktorej smigal w tym sezonie.Jest srebrna,z 1993 lub 1994 roku,ma kufer i na pewno w dobrym stanie bo Wirus na pewno zlomem by nie jezdzil.Jego cena wyjsciowa to 12tys.zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ruzni sie Cbr model sc21 od sc24 , tzn znalazlem z 1990 i gosc pisze ze to sc21 a w tych latach byly juz 24 o co tu chodzi ??

Od 1989 produkowany jest model SC24.Gosc na pewno nie ma rocznika 1990 jak jest sc21.Roznia sie przede wszystkim "buda".

kup lepiej vfr , bo cbr wiecej pali

Wcale nie.A do tego cbr1000 ma lepsza maksymalna predkosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

 

 

Bronx poznajesz mnie?? :lol: To ja ten wspolnik tego co Ci zabral Twoje moto ;)

 

A tak na powaznie to szkoda ze nie wziolem ciuchow ze soba przynajmniej wrocilbym na xjcie,bo pogoda sie poprawila,a tak po drodze o malo co by nam nie wypadla z busa,bo klapa sie otwarla ;)

 

 

 

Zycze udanego i przemyslaengo zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FJ fajny sprzęcior, do turystyki idealny, duży i wygodny. Swoje niestety zeźre ale pojemność ma swoje prawa. Z tego co wiem prosta w obsłudze, silnik trwały co pewnie wiąże się z tym że raczej nikt tego sprzęta nie katuje tylko używa do dalekich przelotów.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera a czemu nikt nic niepisze o fj ale tylko 1,2 od 1990 ????

Bo to juz stara technologia ;)

Do turystyki fajny ale lubi lyknac i to nie tylko paliwa ale i olej :? Trwala jest na pewno ale przewaznie maja duzo km nakulane.I chlodzona jest powietrzem :|

Kumpel w takiej mial problem ze skrzynia a tak to sie nawet dobrze sprawowala.Na Twoim miejscu majac 10tys. to raczej bym jej nie bral pod uwage.Nie lepszy SC24 albo VFR?A moze ta GTS od Wirusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do vfr to boje sie ze jest ona za bardzo wymiarowo zblizona do xj czyli jadnym slowem za mala ... , natomias cbr , no wlasnie chyba tylko ona wchodzi w rachube , ale ma jeden minus .. to spalanie , od wirka gts niewezme bo niestety w dniu dzisuejszym moj budzet z powodow odmenie niezaleznych zmalal do niecalych 9 tys .... wiec tylko i wylacznie cbr 1000

 

takie pytanko czy model 21 ( chodzi mi o silnik |) duzo rozni sie od nastepcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

OT - jak będziecie widzieć Virusa pozdrówcie go ode mnie (przypomnijcie mu, jak przez kilka dni spalismy w jednym boksie na Endurance w Brnie, poukładanie między motocyklami :lol: )

PS - tego srebrnego GTSa Virus ma od ub. roku. Fajna maszynka.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do vfr to boje sie ze jest ona za bardzo wymiarowo zblizona do xj czyli jadnym slowem za mala ... ,

Oooooooooj! Przesadziłeś teraz chyba. RC24 wydaje się większa od XJ-oty. Napewno nie będziesz na niej wyglądał jak niedźwiedź na motorynce, no i ......... [shadow=red:3a5fff6291]V4[/shadow:3a5fff6291] ;) . Jeżeli już to raczej trochę za ciężka - ca 250 kg na 100 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...