Skocz do zawartości

no i stalo sie. Eci nie ma, a jest...


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Jeszcze raz dzieki za wszystkie mile slowa ;).

Dzisiaj wreszcie cos pojezdzilem sobie na GSiku razem z Marianem.

A ze Marian tez ma GSa, moglismy to i owo porownac :P.

 

No i wychodzi na to, ze mam cos faktycznie kombinowane z elektryka kolo lampy, ale ze wszystko dziala, to sie tym jakos bardzo nie przejmuje. Tylko bede musial to uporzadkowac, bo te wszystkie kable sa tam tak skoltunione, ze troche utrudniaja ruch kierownicy...

Marian przejechal sie moim GSem i stwierdzil, ze jest prosty. Zachowuje sie prawidlowo, wiec ulga dla zoladka ;).

Powiedzial mi tez, ze mam duzo twardsze zawieszenie przednie, dzieki czemu pewniej sie czul na zakretach niz na swoim ;).

 

Tylko zdziwilo mnie to, ze moj GSik lubi sobie czasem zgasnac :/. Tzn. jak gdzies lece i wysprzegle, to zdarza sie, ze jak znowu chce zasprzeglic, moto gasnie. Starczy wowczas nacisnac na rozrusznik i chwyta natychmiast, ale jest to wkurzajace. Na 34 km zgasl mi ze 4 razy.

No, ale moze to wina bocznej stopki, bo mam juz slaba sprezyne, i stopka dosyc wisi. Mozliwe, ze to ten czujnik przy stopce mi moto gasi na wybojach ;).

 

No, ale juz dzisiaj kulnalem sie te 120 km/h i musze przyznac, ze moto ma niezle kopytko :P. Bede musial sie do tego przyzwyczaic, jak rowniez do faktu, ze obroty uzyteczne maja ogroooomny w porownaniu do Etki zakres ;]. No i jeszcze jezdze jak na dwusowie - hamowanie silnikiem zawsze mnie zaskakuje swoja sila, a poza tym rzadko tak hamuje - dla dwusowa bylo to niezdrowe, wiec zawsze silnik wysprzeglalem w przy KAZDYM zwalnianiu na Eci...

No, ale jakos sie przestawie.

 

Teraz troche mnie przerazaja tylko koszty... Juz wymiana opon, ktora mnie czeka to bedzie z 400zl. Olej ze 100zl, a chetnie bym dal jeszcze sprawdzic luzy zaworowe, zmienil plyny hamulcowe, zajrzal do klockow hamulcowych... A to wszystko w serwisie bedzie kosztowalo, ze o jacie ;).

No, a gdzie tu rejestracja ;)?

 

Nic, dzieki za mile slowa. Mam nadzieje, ze bede z Suzi zadowolony. Po dzisiejszej przejazdzce pierwszy raz w sumie ucieszylem sie z jej zakupu... ;). Dziwne, ale prawdziwe...

 

Pozdrawiam

 

PS

Dzieki wielkie dla Mariana za rozwianie moich watpliwosci, co do geometrii motorka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym nie wyszedł tu na jakiegoś eksperta!

W czasopismach reklamują się warsztaty, które moga sprawdzić geometrię dokjładnymi pomiarami. Ja tylko sprawdziłem, ze fajnie, prosto sie jedzie bez trzymanki, ładnie reaguje na balans ciałem, nie znosi na boki. Czyli użytkowo - prosta.

 

Długo też zachwycałem sie przednim zawieszeniem, już myślałem, jaki olej w lagach, jakie tulejki ustawiajace wstepne napiecie sprężyn,

a to przecież jest nówka z 95 roku, śruby do regulacji sterczą jak ...... na weselu!

 

 

 

A koniec tygodnia ma być ciepły i bez deszczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a my Krasnal na następnym zlocie skręcimy wora Mariankowi - co ? ( ja trzymam - Ty kręcisz' date=' albo jakoś tak!!!). Junior kurde bele ;) [/quote']

No jak nie jak tak ;) oojjjjj popamięta nas ten "plastikowiec" ;) jak mu z Kardana pociągnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musze się pochwalić, że miałem wczoraj nieskrywaną przyjemność przejechać się kilkanaście metrów GSem Zbyha :mrgreen:

Jakoś tak dziwnie się czułem nie widząc podczas jazdy swoich nóg ;)

Ogólnie moto jest ok. i warte wydanych pieniędzy, tylko wydaje mi się, że luzy zaworowe są za duże, bo trochę w głowicach stuka :?

No ale zima za pasem, więc będziesz miał Zbyhu czas na dopieszczanie swojej Suzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a my Krasnal na następnym zlocie skręcimy wora Mariankowi - co ? ( ja trzymam - Ty kręcisz' date=' albo jakoś tak!!!). Junior kurde bele ;) [/quote']

No jak nie jak tak ;) oojjjjj popamięta nas ten "plastikowiec" ;) jak mu z Kardana pociągnę ;)

 

A jak, staruchy! Czoper, owszem, moze być, ale po ukończeniu 60 roku życia. I wtedy ponad litr!(pojemnosci)

A nie te wasze pierdzikółka. Poza tym - nie lubie mycia auta, motocykla, roweru, rąk, szyji itd. A czoperek to tylko pucowanie, gładzenie i szmatkowanie.

To juz predzej przystane do endurowców!

A skręcic to mi możecie....( tu bym wstawił emotikon "fuck", ale nie moge takiego znaleźć) :smile2:

Całuski z jezyczkiem!

Cały Wasz

M

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Ja tez chcialem Ci pogratulowac swietngo zakupu ;) taki ladny sprzecik za taka kase...serio udala ci sie ta zmiana ;)

zycze ci aby twoja Suzi ci jezdzila bez zadnych sprzeciwien ;) a te male pierdoly co teraz ci dokuczaja do wiosny zrobisz i na sezon bedzie spokoj :mrgreen:

 

...widze ze grono GSek sie powieksza ;) Moze zorganizujemy na wiosne jaki maly zlocik GSek? :mrgreen:

 

 

Czarne GS`ki są chyba najładniejsze  ... nie no super

:mrgreen:.............:mrgreen:............ .:mrgreen:..............:mrgreen: ...............:mrgreen:............ :mrgreen: ............ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze grono GSek sie powieksza  Moze zorganizujemy na wiosne jaki maly zlocik GSek?

Już się kiedyś pytałem w tej sprawie ;) Trochę maszyn by pewnie zjechało, a do samych Żor chętnie podjadę. Dawno chrzestnej nie widziałem ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i gratuluje takiego dobrego zakupu...tylko zebys nie naśladował Ghostridera bo taki caly czarny ten GS'ik... ;) :twisted: :twisted: :twisted: szybka jest zajefajna...

 

 

PS.a niewie ktos ghdzie mozna taka szybe kupic?bo mamusi chcialbym taka zakupic bo tez na GS'oie smiga i ta szybka dodaje takiej...nutki niegrzecznego motocykla... :roll: i to fajne jest!

podacie adresy z takimi szybkami???

 

 

PS.pozdrawiam i jeszcze raz GRATULUJE :lapagora: ;) :twisted: kolorek jest wyczesany 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze grono GSek sie powieksza  Moze zorganizujemy na wiosne jaki maly zlocik GSek?

Już się kiedyś pytałem w tej sprawie ;) Trochę maszyn by pewnie zjechało, a do samych Żor chętnie podjadę. Dawno chrzestnej nie widziałem ;)

Witam,

taki zlocik to naprawdę fajowa sprawa - maszynki przednie ;) , więc byłoby zaje...fajenie ;)

 

Pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A żebyś nie zapomniał tak szybko Eci - to chyba jedno z jej ostatnich zdjęć?  

Pozdrawiam

Miro

 

Skadze znowu!!

Przed sprzedaza naprodukowalem tyle fotek, ze glowa boli. Kilka wrzucilem na swoja stronke do dzialu Galeria. Mam tez fotki juz od nowego wlasciciela z Suwalk - on tez mi obiecal, ze nie da mi o Eci zapomniec.

I bardzo sie z tego ciesze...

 

Ale tak miedzy Bogiem a prawda, to tej fotki nie mialem... Masz jej pelnowymiarowa wersje?? Masz moze fotek ze mna na zlocie w Borkach wiecej??

Bo bardzo chetnie bym poogladal i je na wlasnym dysku widzial ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...