Skocz do zawartości

WSBK i WSSP 2023


jannikiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Faktycznie niedziela to był jeden z lepszych wyścigów jakie widziałem, cięli się ząb za ząb, szkoda Topraka, że jego Yamaha taka wolna na prostych, sam jestem ciekaw, co ob będzie robił z BMW. Tylko jakoś nie miałem tych emocji, gdy Vale ciął się z Maxem na przykład. Nie wiem dlaczego, ale jakoś bardzie obojętni są ci zawodnicy dla mnie obecnie, szczególnie taki Bautista...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż każdy może miec swoje własne zdanie, swego czasu 6 razy z rzędu wygrywało Kwaki, nieco naginając przepisy, a raczej je omijając, i trzeba było gryźć paluchy, że coś Ducatom nie idzie...

Dla mnie wyścigi zawsze są emocjonujące...ale akurat Vale ( mimo niewątpliwego talentu) nie był moim idolem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jerez ostatnie punkty do ugrania w serii WSBK 2023... WSSP- już pozamiatane -Bulega mistrzem, Ducati Mistrzem...

Supersport Superpole: Buli, Caricasulo, Schrotter

Wsbk- Superpole:

Bautista, Aegeter, Lowes, Toprak dopiero 7 miejsce...cos za bardzo Yamaha mu się ślizgała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już, Buli pierwszy, Manzi i Caricasulo na Althea Ducati, a co sie stało z Yari Montyella?

 

LAJDIS AND DŻENTELMENS.... Mistrzem Świata WSBK jeeeeeeeeesssstttttt...... Aaaaaaaaaaaaaaaalvaaaaaaaaaaroooooooooo Bautista i Ducati Brawoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.... 🙂 hahhahahahahahahhahahahahahahahhahahahahhahahahahhaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powiem szczerze, trochę nie rozumiem tych przepisów, to nie było skrócenie sobie dystansu, a raczej szersze wyjście - nie trzymająca opona, bo widać było, jak się uslizgnęła,   ja na miejscu Alvaro poszedłbym do dyrekcji i skorygował wynik na korzyść Topraka....

No cóż, pewnie skalkulowali, by Aruba Team został  mistrzem, a tak.... trzeba by policzyć pkt...

Sam nie wiem... nie podoba mi sie postawa Bautiego, w przyszłym roku będę kibicować Buledze a co hahahahahhahahahahahah

 

Komentarz komentującego: Bautista fetuje przekroczenie limitu toru przez Topraka...

 

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to smutne, jak rea 6 razy zdobywał mistrza, to nic mu nie dodawali, jak tylko Ducati zaczęło nieźle łoić, to od razu ołów dodawają...

To już śmieszne jest....parodia wyścigów sie robi... ano zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...