Skocz do zawartości

MT-01 CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Stefan Kowalski napisał:

Fajne felgi, ale zepsute lusterka, zegar i kierunki. I za to 20 tys więcej od oryginału?

Felgi, tylny wahacz, cały napęd, sety, półki, lagi, kierą, osprzęt - wszystko robione na zamówienie. Faktury na 7,5 tyś euro. Tylna opona 300 mm.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze jak to się w prowadzi, czy się w ogóle prowadzi. Sprzedawca mówi bardzo specyficznie. Obstawiam że pewnie dramatycznie 😆

Od jakiegoś czasu mam ochotę kupić coś szalonego, nietuzinkowego ale ze smakiem i w profi wykonaniu. Daleko nie mam, może się przejadę...

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moto do jazdy, tylko do postawienia w salonie i ślinienia się. Jak 90% takich customów...

Każdy pojazd ma swoje przeznaczenie. Kabrio nie służy do wożenia cementu, a mikrobus do wyścigów spod świateł.

Osobiście to w życiu bym nie kupił, bo ja wolę jeździć, ale owszem, estetyczno-technicznie zwraca na siebie uwagę, niewątpliwie.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Buber napisał:

To nie jest moto do jazdy, tylko do postawienia w salonie i ślinienia się. Jak 90% takich customów...

Każdy pojazd ma swoje przeznaczenie. Kabrio nie służy do wożenia cementu, a mikrobus do wyścigów spod świateł.

Osobiście to w życiu bym nie kupił, bo ja wolę jeździć, ale owszem, estetyczno-technicznie zwraca na siebie uwagę, niewątpliwie.

Zależy co rozumiesz przez słowo jazda. Można customem jeździć tak samo jak chopperem z 1,5 metrowym widelcem i zydelkiem 20 cm2. Oczywistym jest, że jest to do innych celów niż GS czy inny seryjny motocykl. Najważniejsze żeby był fun, zabawa i emocje.

Podoba mi się że nie widać w tym projekcie drogi na skróty, po taniości co jest raczej normą w naszym kraju przy tego typu projektach.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tommo napisał:

Najważniejsze żeby był fun, zabawa i emocje.

Podoba mi się że nie widać w tym projekcie drogi na skróty, po taniości co jest raczej normą w naszym kraju przy tego typu projektach.

tego samego zdania jestem.

sa ludzie ktorym nie wystarczy motocykl seryjnej produkcji.Znam kolesi ktorzy zamowili  GS`y . Po odebraniu zamowienia pierwsze co zrobili motorki zapakowali na lawete i w droge do warsztatu  ktory zajmuje sie przebudowami motocykli . Jakis czas temu sam chcialem dac moj gtr wlasnie do takiej przerobki  , no ale wyszlo innaczej.Jak znajde fotki  tych bmw-jek i fotke nie mojej roboty  gtr-a moich marzen 😎 wkleje w odpowiednim miejscu , moze komus sie przyda 😉 😁

Ps.MT super sie prezentuje i na pewno da sie tym smigac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tommo napisał:

Jeździła nim laska. dała radę więc...

Gdyby był mój, dałbym mu czarny lakier.

dlaczego by miala nie dac rade.W bialym kolorze tez jest ladny , no ale jak siebie znam co jakis czas byla by zmiana koloru 🤣 a co tam😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostało wpakowane kilkadziesiąt tysięcy w cudaczne przeróbki, motocykl wygląda jakby brakowało kawałka tyłu i przodu i teraz sprzedają za połowę tego co zostało włożone. To faktycznie okazja dla fanów takich zmian. Niebanalny motocykl za pół ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stefan Kowalski napisał:

Czyli zostało wpakowane kilkadziesiąt tysięcy w cudaczne przeróbki, motocykl wygląda jakby brakowało kawałka tyłu i przodu i teraz sprzedają za połowę tego co zostało włożone. To faktycznie okazja dla fanów takich zmian. Niebanalny motocykl za pół ceny.

Zmiany były w 2016 roku. Przejechał 5500 km. 

Jakby teraz chciał tak go zrobić, stówka nie wystarczy.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przebiegiem to różnie bywało.  3 lata temu miał 34 tys km https://archiwum.allegro.pl/oferta/yamaha-mt-01-custom-i8447809317.html

a 4 lata temu 4 tys km https://archiwum.allegro.pl/oferta/yamaha-mt01-custom-bike-poland-i7121765169.html

Można też zobaczyć jak zmieniała się cena.  i nie mam pewności, ale czy to nie sama właścicielka firmy Custom Bike Poland sprzedaje ten motocykl?

 

Jeszcze jedno zdjęcie tego motocykla ze strony CBP http://custombikepoland.pl/wp-content/uploads/2018/10/29edbd5c-71c2-4f43-bc9d-3771702fab3a.jpg

I cała masa zdjęć na fejsbuku CDP https://pl-pl.facebook.com/CustomBikePoland

Edytowane przez Stefan Kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...