Skocz do zawartości

Strój motocyklowy


Rekomendowane odpowiedzi

cześć, myślę że najlepiej zrobisz jak pójdziesz do jakiegoś sklepu stacjonarnego z odzieżą motocyklową i Tobie doradzą bo to wszystko się szybko zmienia, a innym rozwiązaniem jest pójście do krawcowej i  Ci wszyje pasujący suwak żeby sie "spiąć" , pozdro 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GaLciaK napisał:

... a innym rozwiązaniem jest pójście do krawcowej i  Ci wszyje pasujący suwak żeby sie "spiąć" , pozdro 🙂

i wszystko w tym temacie. Mam dwie kurtki skórzane i spodnie jeans. Wszyłem zamki i tak używam od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtki są motocyklowe ale nie od kombinezonu. Spodnie jeans, motocyklowe, gruby materiał, ochraniacze kolan, bioder, miejscowo podszyte kevlarem.

A ogólnie to jak będą zamki to możesz spiąć co się da. Oryginalne zamki często są wszywane z bardzo elastycznym materiałem. Daje to swobodę ruchów.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te jeans'y to chociarz motocyklowe, czy takie zwykle ? 

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jarenty napisał:

 

Pytalem zalozyciela tematu 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś całą masę wartościowych odpowiedzi, jak zwykle na tym forum 🤭.

Kurtki sprzedawane oddzielnie są dłuższe i bez problemu zepnie się je z jeansami. W przypadku Twojego kombi musisz... pokombinować. Przede wszystkim poszukaj jeansów z wysokim stanem (wybrane modele Mottowear, może coś z Freestar albo Spidi). Koniecznie przymierz kilka par w paru sklepach i na zakupy wybierz się z kurtką.
Nie ma potrzeby wszywania suwaka do spodni. Sprawdź symbol na wózku suwaka w kurtce i pokaż to oznaczenie w sklepie. Bardzo prawdopodobne, że masz suwak YKK 8V lub 8VS. Dokupisz sobie pas łączący (np. Rebelhorn) z takim samym zamkiem, a w ten pas wplatasz potem pasek od portek i voila!

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2021 o 20:47, Arcer napisał:

 

W dniu 26.11.2021 o 20:47, Arcer napisał:

 

 

Dzięki Arcer. A takie pytanie mam jeszcze do was, czy istnieje jakaś bielizna termo pod kombinezon która by ochraniała przed zbyt intensywną wentylacją (zimnym wiatrem który dostaje się przez perforacje)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 19:40, totentakitam napisał:

Dzięki Arcer. A takie pytanie mam jeszcze do was, czy istnieje jakaś bielizna termo pod kombinezon która by ochraniała przed zbyt intensywną wentylacją (zimnym wiatrem który dostaje się przez perforacje)?

RUKKA takowa oferuje z wind stoper'em, jak i inne ale cena mniej wiecej skorzanego kompinezpmu na przecenie ( 180 € ) 

 

:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To zależy jak się wypierdolisz i czym przywalisz. Jak łbem wprost, to może okazać się bezcenny i na pewno będzie pasował. Jak kombiakiem, to tylko głupio będziesz, wyglądał. Wybór zależy od ciebie.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...