Skocz do zawartości

Dlaczego podczas slalomu wolnego nie wystepuje " przeciwskret "


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.11.2021 o 17:36, grizzli napisał:

A co na to władca piekieł i pan ciemności?

Szanowni koledzy, każdy z nas ma troche racji, mnie ten materiał sie podoba, szczegolnie to jak puszczali rowerki z wyboistej gorki luzem (bez kierowajka), a te rowerki podskakiwaly, skrecaly raz w lewo, raz w prawo, podskakiwały... ale ciagle utrzymywaly równowagę i jechaly same - dlatego też, rozwazalbym dla siebie pseudonim "bezrękiego jeźdźcy", ponieważ uważam, że motocykl sam z siebie calkiem fajnie się prowadzi i jak się tylko ustawi go ma dorym torze jazdy, to nie trzeba mu za bardzo przeszkadzać.

W dniu 30.11.2021 o 08:49, qpa napisał:

Zaraz wpadnie jedyny prawdziwy i powie że to bzdety a wy jesteście głupkami

 

Nie ma co się kopać z koniem 🙂

Drogi qpa, na cale szczęscie ja to ja, a Twoje wyobrazenie o mnie to tylko wyobrażenie. Nie wnikam.

To nawet trochę zabawne, jak koń wpada do tematu i zaczyna wymachiwać kopytami (nazwanie mnie koniem i sugerowanie, ze miałbym się mundrować i kpić z innych szanownych forumowiczow), sugerujac, że jakis inny koń tak robi. Chciałeś zrobic z innej osoby konia, a sam się zachowałeś jak koń - intrygujące!

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Może „jeździec bez głowy” ? emoji1787.png

Ten tytuł kojarzy sie ze znakimitym dziełem, ktorego nie jestem godzien. Bezreki Jeździec pasuje lepiej, bo nawet kojarzy sie z jazda bez kierownicy - Klaudi, pewnie kojarzysz konotacje! 😄

 

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Damian85 napisał:

uważam, że motocykl sam z siebie calkiem fajnie się prowadzi i jak się tylko ustawi go ma dorym torze jazdy, to nie trzeba mu za bardzo przeszkadzać.

To ten jakiś tam super hiper kierowca wyścigowy co łamał kierownice   to chyba nie umiał jeździć

Jeśli wystarczy tylko motocyklowi nie przeszkadzać  to on chyba za bardzo mu przeszkadzał , czyli nie umiał jeździć . Daj mu link do tego tematu , może się podszkoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...