Skocz do zawartości

KONKURS!! Piwo dla zwyciezcy... :D


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

No to kolejny konkurs z serii: "Zbyha klopoty z motocyklami ;)".

Pamietacie moze jak rozpadlo mi sie sprzeglo w WSK przez zawleczke?? :)

No to to teraz jest cos podobnego...

 

Calosc dotyczy tego problemu:

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=18195

 

W skrocie: motocykl zaczal mi gasnac na wolnych obrotach, tracic zaplony przy wlaczaniu kierunkowskazow (np. przy wyprzedzaniu), gasnac przy wlaczaniu kierunkow czy swiatel na wolnych obrotach...

 

Wszystkie te mankamenty znikly za sprawa jednej malej pierdolki.

Kto trafnie zgadnie co zrobilem, ze motor jezdzi jak nowka, ma gwarantowanego BROWARA :)!!

 

Ciekaw jestem jak sie bedziecie doktoryzowac :). Pewno nie gorzej niz ja zanim nie naprawilem :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Hm, ja z ładowaniem klopotow nie mialem... Tylko te wypadanie zaplonow przy wlaczaniu kierunkowskazow i gasniecie na wolnych obrotach ot tak od siebie... I za kazdym razem, jak na wolnych wlaczalem jakikolwiek odbiornik (swiatla, kierunek, klakson).

 

A wskazowka??

Hm, naprawa polegala na lekkim puknieciu... :roll: :mrgreen: :) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Dalej PUDLA!!

 

Sam bylem w ciezkim szoku. W zyciu bym tego nie wymyslil - nie polaczyl takich objawow z taka przyczyna.

Szukajcie dalej.

Qrde, a ja musze wymyslic jakas przyzwoita podpowiedz...

W kazdym razie nic ze stykami, zaden kabel, regler, akus, pradnica, szczotki, zarowki, cewka, prostownik, alternator... Nic z tych rzeczy :).

Heh, juz niewiele zostalo, wiec moze ktos zgadnie.

Bo na pewno tez nie np. opony :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio, to coś powodować jakiś spadek napięcia jeżeli objawy wypadania zapłonów występowały podczas zwiększonego poboru prądu, czyli przy włączeniu świateł, czy kierunkowskazów

 

Aha, jeszcze jedno, tylko nie mów że nie miałeś do końca wsadzonej fajki na świece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Hm, jest to calkiem sensowne co mowisz. Prawdopodobnie to cos co bylo, powodowalo wlasnie za duzy pobor energii a objawy byly takie jakie byly :).

 

Nie, przerywacz kierunkowskazow mozna tez wykreslic z listy gadzetow z elektryki MZty. To tez nie bylo to :)

 

Pozdrawiam

 

PS

ostatnie zdanie - CIEPLO.

Ale tez nie fajka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...