Skocz do zawartości

Na takie widoki serducho się raduje:)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zwrocic uwage tylko na jedno. Wszyscy sie ciebie Renato czepiaja - prawda?

A wiesz czemu, zaobserwowalem ze tylko TY zapodajesz do piwa tematy ktore powinny kategorycznie znalesc sie w dziale choppery/cruisery? Po co to nam tutaj?

Czy ja, dominik, strzałek itd. wrzucamy tutaj tematy o endurakach? - co innego kradzieze na rajdach itp.

Czy sciganci wrzucaja tutaj tematy podobnego charakteru do twoich. Otoz NIE.

 

Uwazam ze powinnas 2x pomyslec czy nowy temat nie pasowalby przypadkiem do innego dzialu, dopiero potem klikac "wyslij".

 

ot, takie moje przemyslenia.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz - co innego jak ja jako wolny strzelec odmawiam sobie piwa i leje wahe a co innego jak posiadacz fatboja zyje z rodzina :
mieszka (z rodziną) w tak malutkim mieszkanku, ze strach.
czy to jest poczucie klimatu ? nie = to juz jest totalnie skrajny debilizm bo przez jego pasje inni cierpia = w kazdym razie tak odczytuje twoj post = wiec sorki ale takich ludzi tez nie szanuje

 

a tak wogole to racja ze w kazdej marce znajda sie jacys co nie czuja klimatu (dobrze pojetego ) ale nikt nie promuje yamahow'cow ze sa jedynie prawdziwi....

 

Dokładnie o to mi chodziło :mrgreen:

 

Chyba z Przemasem zgadzamy się bez dwóch zdań :mrgreen:

 

Oczywiście trzeba się jeszcze zastanowić, czy Renata to faktycznie Reanata, a nie jakiś Renat, czy inny chory wymysł, bo co do prawdziwości jej osoby zaczynam miec od dłuższego czasu wątpliwości.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzeba się jeszcze zastanowić, czy Renata to faktycznie Reanata, a nie jakiś Renat, czy inny chory wymysł, bo co do prawdziwości jej osoby zaczynam miec od dłuższego czasu wątpliwości.

 

Kurde..., użytkownik z najładniejszym avatarem na tym Forum, a Wy jak po nim (Niej) jedziecie... Fakt, że zamiłowanie do amerykańskiej tandety spod znaku HD może nieco burzyć krew w żyłach, ale trzeba trzymać emocje na dystans. A swoją drogą to na forum jest tyle (pod)kategorii, że trudno się połapać.

 

BTW Ja też to wszystko kocham - kilka motocykli pod kamienicą, na parkingu pod supermarketem, frędzle i chromy, wyprzedaże i promocje, ceny hurtowe i dampingowe, trupie czachy wytatuowane na plecach i czerwone chusty na głowach. Naprawdę uwielbiam jechać, gdy wiatr rozwiewa moje długie włosy, frędzle na manetkach i na kurtce frywolnie powiewają i jeszcze ten rasowy dźwięk V-twina w R1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzeba się jeszcze zastanowić, czy Renata to faktycznie Reanata, a nie jakiś Renat, czy inny chory wymysł, bo co do prawdziwości jej osoby zaczynam miec od dłuższego czasu wątpliwości.

 

Kurde..., użytkownik z najładniejszym avatarem na tym Forum, a Wy jak po nim (Niej) jedziecie... Fakt, że zamiłowanie do amerykańskiej tandety spod znaku HD może nieco burzyć krew w żyłach, ale trzeba trzymać emocje na dystans. A swoją drogą to na forum jest tyle (pod)kategorii, że trudno się połapać.

 

BTW Ja też to wszystko kocham - kilka motocykli pod kamienicą, na parkingu pod supermarketem, frędzle i chromy, wyprzedaże i promocje, ceny hurtowe i dampingowe, trupie czachy wytatuowane na plecach i czerwone chusty na głowach. Naprawdę uwielbiam jechać, gdy wiatr rozwiewa moje długie włosy, frędzle na manetkach i na kurtce frywolnie powiewają i jeszcze ten rasowy dźwięk V-twina w R1...

 

Hehehe, dobrze powiedziane...

 

Chłopaki dajecie sobie spokój ! Dziewczyna to lubi, pisze o tym, pokazuje... To jest jest zajafffka !

 

 

Looz :D Taki pomiędzy jednynką a dwójką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata to troche jak kosciol katolicki w Rosji stara sie nawrocic niewiernych na prawdziwa wiare, a wy nie i nie :D))

Jedno trzeba jej przyznac ze wznieca ogniste dyskusje prawie kazdym watkiem przez siebie poruszanym ( no dobra, wiem ze to jeden i ten sam watek ), co na forum dyskusyjnym jest akurat dobre.

Poza tym jezeli czytacie jej inne watki to przeciez zauwazyla ze cos oprocz HD jeszcze w tych motocyklach istnieje - uwazam ze to b.pozytywna i warta odnotowania zmiana.

Jeszcze sprobuj Renatko pojezdzic przez jakis czas takim normalnym, nie rzucajacym sie w oczy UJM ( uniwersal japanese motorcycle ) - moze cos tam znowu znajdziesz ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby taki niewinny poscik ;-)

Czytam Wasze komentarze i oczom nie wierzę

Przecież tu chodzi o to aby cieszyc sie takimi drobnostkami i umiec docenic male przyjemnosci

A czytam dysputy egzystencjalne ;-)

Looz  Taki pomiędzy jednynką a dwójką  

I o to tu chodzi Zdecydownie popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie niedobrze mi się robi jak widze takie komentaże Przemasa i Wójka Same Zło.

Mam wrażenie że chłopaki jeżdzą od góra 2 sezonów i nie zdążyli poczuć prawdziwego klimatu motocyklowego sprzed jakiś 3-4 lat do tyłu. Zloty w Nysie czy Szklarskiej z końca ubiegłego wieku to było coś pięknego. A teraz co?.... bambry na HD patrzą z pogardą na plastikowców a ci odpłacają im wzrokiem pełnym nienawiści. Oczywiście nie wszyscy ale niestety coraz częściej taki klimat panuje na zlotach (w dużym uproszczeniu)

 

Ja doskonale rozumiem Renate i nie przejde obojętnie obok takiego widoku jak na zdjęciu. Ujeżdzam właśnie taki motocykl, kosztował mnie bardo dużo wyrzeczeń i jest praktycznie jedyną żeczą jaką mam. Mieszkam z rodzicami (na szczęście mamy wystarcający dla nas dom) a mam już 26 lat. Koledzy mają żony, dzieci, usamodzielniają się.... a ja mam w głowie tylko jedno: zjeździć jak najwięcej miejsc mom Drag Starem a poważne żeczy odsuwam od siebie z roku na rok coraz dalej....

 

Wszyscy znajomi dziwili mi się: tyle pieniędzy za motocykl! Kupiłbyś sobie jeszcze jakieś auto! Ale ja mam korbe na choppery a w zime musze zapylać po 15 kilosów PKSem do mojej dziewczyny 2 razy w tyg.

 

Tak więc nie dziwiło mnie to że niemotocyklowi ludzie uznają mnie za wariata/świra ale nie sądziłem że usłysze kiedykolwiek coś takiego od gości którzy mają motocykle... normalnie żenada....

 

A może to takie chłopaki jak Wy nie odmachujecie w trasie na moje pozdrowienie a potem wieczorem siadacie przy kompie i piszecie że goście od armatury i HD to dupki i nie machają??? Jakoś ostatnio procent nie machających przeważa w śród plastikowców.

 

Nie chce tym postem nikogo urazić ale nie lubie jak ktos na podstawie zdjęcia i zainteresowań pewnych ludzi określa wszystkich uzytkowników choperów jako półmózgów narażających swoją najbliższą rodzine na śmierć głodową.

 

Renata nie przejmuj się rozumiem Cię w 100%

 

Pozdro for all

 

Krzysiek&Drag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie niedobrze mi się robi jak widze takie komentaże Przemasa i Wójka Same Zło.

Mam wrażenie że chłopaki jeżdzą od góra 2 sezonów i nie zdążyli poczuć prawdziwego klimatu motocyklowego sprzed jakiś 3-4 lat do tyłu. Zloty w Nysie czy Szklarskiej z końca ubiegłego wieku to było coś pięknego. A teraz co?.... bambry na HD patrzą z pogardą na plastikowców a ci odpłacają im wzrokiem pełnym nienawiści. Oczywiście nie wszyscy ale niestety coraz częściej taki klimat panuje na zlotach (w dużym uproszczeniu)

 

Ja doskonale rozumiem Renate i nie przejde obojętnie obok takiego widoku jak na zdjęciu. Ujeżdzam właśnie taki motocykl' date=' kosztował mnie bardo dużo wyrzeczeń i jest praktycznie jedyną żeczą jaką mam. Mieszkam z rodzicami (na szczęście mamy wystarcający dla nas dom) a mam już 26 lat. Koledzy mają żony, dzieci, usamodzielniają się.... a ja mam w głowie tylko jedno: zjeździć jak najwięcej miejsc mom Drag Starem a poważne żeczy odsuwam od siebie z roku na rok coraz dalej....

 

Wszyscy znajomi dziwili mi się: tyle pieniędzy za motocykl! Kupiłbyś sobie jeszcze jakieś auto! Ale ja mam korbe na choppery a w zime musze zapylać po 15 kilosów PKSem do mojej dziewczyny 2 razy w tyg.

 

Tak więc nie dziwiło mnie to że niemotocyklowi ludzie uznają mnie za wariata/świra ale nie sądziłem że usłysze kiedykolwiek coś takiego od gości którzy mają motocykle... normalnie żenada....

 

A może to takie chłopaki jak Wy nie odmachujecie w trasie na moje pozdrowienie a potem wieczorem siadacie przy kompie i piszecie że goście od armatury i HD to dupki i nie machają??? Jakoś ostatnio procent nie machających przeważa w śród plastikowców.

 

Nie chce tym postem nikogo urazić ale nie lubie jak ktos na podstawie zdjęcia i zainteresowań pewnych ludzi określa wszystkich uzytkowników choperów jako półmózgów narażających swoją najbliższą rodzine na śmierć głodową.

 

Renata nie przejmuj się rozumiem Cię w 100%

 

Pozdro for all

 

Krzysiek&Drag[/quote']

 

Stary co Ty k***a pier***sz!!!!

 

Zanim coś na tym forum napiszesz i zaczniesz zabierać głos w jakimś temacie i zaczniesz się kogoś czepiać, to się zastanów. Sam nie wiesz co piszesz i sam nie wiesz o co Ci chodzi!!!

Ja czepiam się Renaty i inni również, bo mają ku temu pewne podstawy, o których Ty nie masz pojęcia, bo jesteś tutaj nowym narybkiem.............

Po co w ogóle się odezwałem, szkoda klawiatury..........

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde! faktycznie jestem zielony! Data Twojej rejestracji i mojej na tym forum różni się o całe 42 dni!!! A to że mam małą ilość napisanych postów nie oznacza że nie czytam regularnie tego forum. Po prostu dostęp do sieci mam w pracy i raczej nie mam czasu na pisanie tylko czytam.

 

A mój przydługawy wywód napisałem na podstawie doświadczeń z drogi, zlotów, pogawędek z motocyklistami i lektury tego i innych forum.

 

Pozdro

 

Krzysiek&Drag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój przydługawy wywód napisałem na podstawie doświadczeń z drogi, zlotów, pogawędek z motocyklistami i lektury tego i innych forum.

 

Cieszę się,że masz bardzo bogate doświadczenia z drogi i nie tylko, ale chyba nie tylko Ty je masz :)

 

Co do tematu który,zapodała Renata i samej osoby Renaty, to dyskusje na ten temat były różne i każdy w tej kwestii poglądy ma odmienne :mrgreen:

 

Pozdrawiam :banghead:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to naprawdę zadziwiającę' date=' że byle fotką renata powoduje takie dyskusje,

na dobrą sprawę ten temat nic nie wnosi, poza tylko wyjebną reklamą super hiper marketu lub salonu tatuażu[/quote']dokładnie :!:

 

a teraz (jak było u Monty Pythona) "coś z zupełnie innej beczki":

 

Już chyba wszyscy słyszeli o kranslach (!) ogrodowych sprzedawanych niemcaszkom przy naszej zachodniej granicy. Oprócz tego kupują oni na potęgę wyroby z wikliny: kosze, koszyki, tace itp.

A co powiecie na to ??

 

harley.jpg

 

 

PS. Ale reni chyba nie uda mi się przebić :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...