Skocz do zawartości

Wygodny sedan do 40k zł.


Glenroy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam RX450h z jasnym wnętrzem i panoramicznym dachem. Uwielbiam to auto. Po za horendalnym ubezpieczeniem jest tani w eksploatacji. 

Jak lubisz egzotyki to może C6 w benzynie V6 się uda znaleźć. Mega ciekawe ale i stanowiące wyzwanie dla użytkownika auto. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/12/2020 at 2:22 PM, Cosmoo said:

Bo HEMI 😉😆😂 nie dziwota..a przebiegi to raczej w milach 😝

Ale ja to skrzywiony jestem to i nieobiektywny 😉

No nie tak bardzo w milach te 200-300, moja mama miala Accorda dokladnie 06 i mial 140 tys mil to bedzi 200 + tys km i zaczely sie problemy z transmisja, male bo to poczatki i ja to wylapalem, mozna byo jeszcze dlugo jezdzic, ale nie pracowla jak nalezy. Przy okazji latajac od serwisu do serwisu troche sie dowiedzilaem na ich temat.

Hemi tez ma swoje bolaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji wymiany tylnych hamulcow w Imprezie rozmawialismy troche z moim mechanikiem na temat problemow naprawczych samochodow ktorymi sie on glownie zajmuje czyli europejskiej gornej polki Mercedes, BMW, Audi - a przy okazji wyszlo cos co moze mnie czeka w Subaru, awaria jakiegos modulu zabezpieczenia antykradziezowego unieruchamiajaca kierownice niezaleznie od posiadania kluczy do auta.

Oczywiscie sprawa silnikow TFSI wyszla przy okazji, ale narzekial na wszystkie, glownie za sprawa slabych, sypiacych sie i drogich rozrzadow ( zmienne katy otwarcia zaworow) jak rowniez na rozne elktroniczne gadgety, jak np hamulce postojowe uruchamiane elektrycznie przez osobne silniczki w kolach ( Mercedes ), wlasnie te moduly zabezpieczajace ( cena u dealera Merca $3000 za naprawe ) i wiele innych.

Takze zakup np 10 letniego samochodu klasy wyzszej niesie ze soba przede wszystkim wysokie koszty napraw i eksploatacji, po przekroczeniu magicznej granicy 200 tys km + niewiadome koszty naprawy starzejacej sie elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...