Skocz do zawartości

SV650 vs Bandit 1250


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Bimbak napisał:

Na f4 7 lat ciorałem po torze Poznań. Poza tym że tylny zawias juz fochy strzelał i jak mocniej je cisnalem to moto strajkowało wpadając w shimmy i wierzgajac to bardzo dobrze mi się tym latało.

W tej chwili nie mam porownania do innych 600-tek (mam na myśli rzędówki 100+ KM), także ciężko mi powiedzieć coś na temat F4 - powiem tylko, że sprzęt jak dla mnie całkowicie wystarczający i wygodny.

A na co przesiadłeś się po F4?

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gixa 750 k7.
Silnik w f4 był spoko. Przedni zawias w sumie też jakoś dawał radę. Moto trochę koza bo podnozki nisko i clipony były wysokie, ale jak zmienisz sety i kiere i tylny zawias masz solidny (lozyskowanie wahacza jest słabe i moto robi się wiotkie przez luz na nim no i amor jest do dupy - na ostre torowanie warto go zamienić na cos innego) to nic więcej nie potrzebujesz. Chyba ze na prawde przeskadza ci niskie siedzisko, ale ja mam prawie 190cm dramatu nie było.
Gix to był inny wymiar sprzęta. Generacja k6/k7 chyba najwiekszy postęp zrobiła w tamtym czasie. To podwozie niewiele zmieniło sie potem az do końca 750tki. Rama chyba tylko kosmetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Croowab napisał:

Damian czyli masz lepszy sprzet na torowanie od mojego

A czym aktualnie sie widzisz?

13 godzin temu, Bimbak napisał:

Na gixa 750 k7.
Silnik w f4 był spoko. Przedni zawias w sumie też jakoś dawał radę. Moto trochę koza bo podnozki nisko i clipony były wysokie, ale jak zmienisz sety i kiere i tylny zawias masz solidny (lozyskowanie wahacza jest słabe i moto robi się wiotkie przez luz na nim no i amor jest do dupy - na ostre torowanie warto go zamienić na cos innego) to nic więcej nie potrzebujesz. Chyba ze na prawde przeskadza ci niskie siedzisko, ale ja mam prawie 190cm dramatu nie było.
Gix to był inny wymiar sprzęta. Generacja k6/k7 chyba najwiekszy postęp zrobiła w tamtym czasie. To podwozie niewiele zmieniło sie potem az do końca 750tki. Rama chyba tylko kosmetycznie.

Bimbak, dzięki za uwagi i porady. Zanim dojde do granic F4, to pewnie troche minie czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wcześniej tym lepiej. Unikniesz złych nawyków. Toretycy zawsze mają to do siebie, że za wolno jadą na to co chcą zrobić i potem jedziesz za takim 80kmh w dużej patelni i patrzysz jak walczy z motem próbując na siłę zejść na kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Bimbak napisał:

Im wcześniej tym lepiej. Unikniesz złych nawyków. Toretycy zawsze mają to do siebie, że za wolno jadą na to co chcą zrobić i potem jedziesz za takim 80kmh w dużej patelni i patrzysz jak walczy z motem próbując na siłę zejść na kolano.

 
Uważam, że od samej jazdy nie unika się złych nawyków, tylko je utrwala.
 
Jazda pod okiem kogoś kto wie, chce i przede wszystkim potrafi analizować i uczyć, to już inna kwestia. : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Uważam, że od samej jazdy nie unika się złych nawyków, tylko je utrwala.   Jazda pod okiem kogoś kto wie, chce i przede wszystkim potrafi analizować i uczyć, to już inna kwestia. : )
Oczywiście ale torze właśnie na pewno znajdziesz kogoś kto cie chętnie opierdoli jak ku*wa jeździsz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tudzież kopsniesz parę groszy ekstra 😉 i Ci instruktor objaśni wsio... Filmik nagra... I zyebie jak burą sukę 😎

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damian85 napisał:
 
Uważam, że od samej jazdy nie unika się złych nawyków, tylko je utrwala.
 
Jazda pod okiem kogoś kto wie, chce i przede wszystkim potrafi analizować i uczyć, to już inna kwestia. : )

Nie za bardzo rozumiem czego sie boisz? 

Ze na poznanniu nie zrobisz ponizej1.4? Czy ze ktos wytknie Ci bledy??

nie chcesz nie musisz, nikt Ci nie kaze tylko nie rozumiem tego ... jak przyjdzie pora. Ludzisk smigaja tam rozni, tacy co maja prawko od miesiaca i tacy co “tam mieszkaja”.

tak czy inaczej ... ja tam wole sie uczyc od lepszych i korzystac z takich mozliwosci.. 

ale sa i tacy co wola sami do czegos dojsc.. bynajmniej tak mysla

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...