Skocz do zawartości

KTM 1290 GT z Garwolina- uwaga


Croowab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mały opis motocykla który miał być wg ogłoszenia jak i z rozmowy - piękny, jak nowy i bezwypadkowy.

Więc skoro byłem w pobliżu to zajechaliśmy z kolegą na oględziny.

i tak:

Przebieg wygląda na ori, opony łądne z pierwszego montażu, lakier łądny i moto bardzo zadbane.

Ale po szczegółowych oględzinach wyszło, że na pewno ruszana była głowica, moto leżało na lewą stronę, bak jest przesunięty w prawą stronę o dobry centymetr, jeden z pinów w ramie w które wkręca się śruby trzymające pęknięty i krzywy. Plastiki na lewej stronie złożone na sztukę i połamane zaczepy przez co nie trzymają się na miejscu. Na śrubie od ośki ewidentny ślad po szlifie jak i na odważniku kierownicy, secie z lewej nogi i elementach silnika.

Później dowiedzieliśmy się od człowieka co zna ten motocykl i człowieka, że moto kupione na aukcji w szwajcarii po dobrym szlifie z pękniętą głowicą.

Moto nie jeździłem więc nie wiem czy jeździ prosto..

Tu link: https://allegro.pl/ogloszenie/ktm-1290-super-duke-gt-bezwypadkowy-7436843987

 

Dla mnie to skurwysyństwo skoro człowiek zna historię i w oczy kłamie, że nic nie.

Jak mu pokazywaliśmy co znaleźliśmy to robił wielkie oczy...

 

Zapisałem stronę ale jeśli zniknie to tu nr do sprzedającego:

502 33 22 66

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne niestety... Trzeba w końcu zrozumieć, że za granicą nie ma tańszych sprzętów niż u nas. Jeśli moto jest bezwypadkowe i z pewną historią (serwisowane w ASO i od pierwszego właściciela), to naprawdę zazwyczaj sporo kosztuje. Trzeba mieć też świadomość, że komuś musi się opłacać go przywieźć, „naprawić” (jak najtaniej) i jeszcze na nim zarobić. To daje do myślenia ile motocykl musiał kosztować za granicą i dlaczego tak tanio...

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że cena daje do myslenia i nie spodziewałem się nowego sprzętu..

Po prostu miałęm po drodze po docelowy sprzęt i ostrzegam jak by ktoś się zainteresował..

A w ogłoszeniu jak byk bezwypadkowy..

 

A tak naprawdę wystarczyło przybliżyć całą historię , naprawić zgodnie ze sztuką i było by naprawdę OK..

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniach na portalach typu Allegro, OLX czy Ebay powinna być możliwość zgłaszania tego typu oszustw, bezpośrednio do organów ścigania.
Poza tym takie oszustwa powinny być karane więzieniem.

Edytowane przez Januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croowab mam na sprzedaż swojego salonowego GT. Kupiony w KTM Warszawa. Wysłałem Ci priv

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idź na Policje i zgłoś.

To nie ja widziałem tego KTMa :)

To Croowab powinien iść ;)

Taka opcja w ogłoszeniach ułatwiała by sprawę i dzięki temu ukróciłoby się proceder oszukiwania kupujących.

Na policję, zgłaszać tego typu przestępstw wielu nie chce się iść, dopóki sami nie zostaną ofiarami oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam, ze to powinien byc Standard !

 

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garwolin.....i komuś przyszło do głowy cokolwiek tam oglądać? Masakra :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garwolin.....i komuś przyszło do głowy cokolwiek tam oglądać? Masakra :)

Mam tam najwspanialszą rodzinę ale, że to kuźnia motongów to nie wiedziałem.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają doskonałe lody obok PKS

A ja nigdy nie zapomnę małej manufaktury robiącej oranżadę koło domu kultury.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...