Skocz do zawartości

yamaha xj 600n z 98r motor ma dwa gary gorące i dwa ledwo ciepłe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam yamaha xj 600n z 98r motor od jakiegos czasu zmalał na mocy i co się z tym wiąże dwa jego cylindry się grzeją jak nie wiem co a dwa ledwo co są ciepłe i zabardzo nie wiem co jest przyczyną dodam ze moor odpala bez ssania.moze być to regolacja gaźników ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo padł jeden z układów zapłonowych i dwa cylindry nie chodzą jak należy...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo padł jeden z układów zapłonowych i dwa cylindry nie chodzą jak należy...

cewki przejrzałem wszystko jest git kable pod gaźniki są podpięte.Podejrzewam że chodzi o te zawory i gazniki

Edytowane przez hubert1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzę, że nieszczelne grzybki wydechowe potrafią odpalić trzony zaworów?

Znaczy, co to znaczy ?

Podpalenie zaworow polega na zniszczeniu przylgni, nie trzonkow zaworow.

Pod wplywem b.wysokiej temperatury przy spalaniu ubogiej mieszanki.

Sa to zwykle zawory wydechowe.

Nie sadze zeby to byl problem w moto zalozyciela watku, raczej usterka elektryczna lub gaznikowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytając że to dwa gary obstawiam kulejącą elektrykę.

A to że kable są na miejscu to nic nie znaczy. Najprościej to zamienić elementy i będzie wiadomo. Bo masz dwa takie same zestawy, każdy na dwa cylindry więc możesz je miejscami zamienić. Niby troszkę roboty jest, ale będziesz miał pewność...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem bo 2 cylindry sie nie grzeją a dwa grzeją i motor ma spadek mocy.Na począdku nie grzały się 3,4 cylinder to wziełem inne cewki od tego mooru podpiełem na próbe odwrotnie ze fajki idą do innych świec niż są w kolejności i teraz nie grzeje 1,3 cylinder a inne grzeją i gdy znów podmienie to znów inne nie grzeją nawet jak wezme inne cewki i nie wiem co może być przyczyną.

Edytowane przez hubert1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź napisz to po Polsku bo trudno się zorientować co sprawdziłeś i co podmieniałeś a co namieszałeś.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...