Skocz do zawartości

Nieduzy podmiejski hatchback w benie , z mozliwiscia zagazowania.


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z wolna mam dość swojegp zepota. ..myślę ze ten rok.2 będzie jego ostatnim w moich rękach. . A wiec myślę o zmianie puszki..robie kolo 20 tys rocznie, w wiekszosci teren lekko zabudowany, ale plynna jazda bez swiatel itp.

 

Ze względu na ceny gazu , myśle że to będzie dobry wybór bena + podtlenek butanu, silniki 1.6 do 2.0 , wiec potrzebuje cos, co zagazuje (gaz włącznie w kole zapasowym). Wielkościowo mniej więcej jak Focus czy Gulf wystarczy....dziecka poki co nie mam , a jeżdżę sam, lub z kobitą. Bagażnik tez by bylo dobrze, zeby coś tam wcisnąć . (SX4 fajne, ale ten bagaznik...)

 

Kasa powiedzymy 20 tys + jakiś pakiet startowy.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jee tam. Ja za 2 dychy zaszalalabym jakos tak:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-panda-1-0-4x4-prosto-z-wloch-ID6zN9rs.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

Polowa na puche reszta amortyzacja i z grzywki.

(ale bym wtedy rwala :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to moze byc cos z francuskiego koncernu PSA..

Metoda prob, bledow i wykluczania.. oraz anagramu zebranych poszlak.. obstawiam, ze to PEZOT :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupiłem traktora... i z ogonem i dwoma konikami, jadąc na Poznań nie wychylił się ponad te 5 litrów... A zagazowane badziewie chlało by ponad dychę gazu ;).

I jakoś swojego traktora cenię...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...