Skocz do zawartości

K.rwy i złodzieje - czyli przeglądy w być może niedalekiej przyszłości


Rekomendowane odpowiedzi

Córka miała stłuczke, tzn wjechała w dupsko Panu a Pan kolejnemu Panu ……. w czasie sprawdzania dokumentow okazało się że badanie techniczne auta Córki wygasły w Lipcu ……. stłuczka w Listopadzie, dowód zatrzymany i po naprawie ma być zrobione badanie i zostanie to odnotowane w systemie. Mandat dostała za kolizje 1000 PLN plus 20 PLN za coś tam jeszcze ………. i tyle. Za brak aktualnych badań nic. Był to rok 2023


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie neguje Klod - piszę "do" 😉

KW w Art. 41 mówi:

obraz.png.73cd6148b80f5fe2a196993e94fda26d.png

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, konrad1f napisał:

wg mojej aktualnej wiedzy może być i do 3kzł 😕

to samo mi mówili jak zmoczyłem dupę we wrześniu , ale puścił , on ogólnie tłumaczył że nie ma dolnej granicy może tylko upomnieć , natomiast dowód MUSI zatrzymać jeśli przy rutynowej kontroli wyszło że nie ma badań kiedyś chyba mógł puścić ?

1 godzinę temu, qba napisał:

To jaka jest dzisiaj kara?

najgorsza kara to hol i parking tu jest dobry cennik 😄

ale tutaj podobno po staremu - policjant ocenia według widziisie czy stan pojazdu zagraża na tyle że nie może dalej jechać czy nie , czyli jak spuścisz głowę nie pyskujesz to cię puszczą , ale jak pyszczysz to ci udowodni że brak podświetlenia tablicy REJ to zagrożenie dla życia i zdrowia i wezwie lawetę i ma takie prawo......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2023 do listopada Policja wystawiła mandatów karnych za 1,1mld zł

Za cały 2022 było to "zaledwie" 700 mln z hakiem

Jak widać za 2024 planują zwiększyć przychody względem `23-go.

A mówimy tylko o Policji. Cyrki to się zaczną przy ruszającej właśnie inwentaryzacji CEPIKU jak się posypią administracyjne. Przecież oni tylko po to to organizują. Bo chyba nikt nie myśli że aby wreszcie zrobić porządek z martwymi duszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie neguje Klod - piszę "do"
KW w Art. 41 mówi:
obraz.png.73cd6148b80f5fe2a196993e94fda26d.png

A nie nie, spokojnie Ja tylko podałem to jako przyklad bo w sumie myślałem że będzie gorzej ale chyba Policmajster okazał sie wyrozumiały i mu sie szkoda zrobiło Córki (19 lat)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...