Skocz do zawartości

Magnetyzery- co wiecie na ich temat?


Kokesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio zainteresowalem sie magnetyzerami ktore podobno zmniejszaja smalanie oraz zwiekszaja moc przy nizszych obrotach. Fakt, ze nie jest to duza roznica ale jest podobno wyczuwalna. czy ktos z Was ma taki magnetyzer lub kiedys go uzywal. Prosze o wszelkie info na ich temat i dzialaniu. Znalazlem na allegro jakies magnetyzery aukcje podam na samym dole. Wygladaja troche nie ciekawie w porownaniu do tych ktore pokazuj aw gazteach tuningowych ale dzialaja chyba na tej samej zasadzie troche nizszym kosztem.

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=31015266

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś namówiono na taki wynalazek amerykański. Sa założone w furce która jeździ żona. Dwa na przewodzie paliwa, jeden na wężu od wody do chłodnicy i jeden na dolocie powietrza. To był taki zestaw. Różnic nie stwierdziłem żadnych i cos mam odczucie, że ktos mnie w ch.. zrobił opisując cudowne właściwości tego ustrojstwa. Proponuję Ci dac se spokój.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeeeee

 

Dawno mnie tu nie było i jak widze minęło mnie kilka ciekawych tematow :twisted: wiec juz sie zabieram do nadrabiania zaleglosci :D

 

1. jezeli ktos wierzy w te cuda zwane magnetyzerami to niech mi odpowie na banalne pytanie ..... dlaczego producenci samochodow nie montują tych wynalazków fabrycznie tylko wydają kase na znacznie drozsze badania rozwojowe mając pod nosem prostą , tanią i "skuteczną" technologie podnoszącą moc i obnizającą spalanie ?? (przeciez koszt takiego magnetyzera w porownaniu do ceny calego samochodu to ulamki procenta)

2. no i sprawa zasadnicza ... jaki wplyw ma pole magnetyczne na paliwo (ew. cząsteczki powietrza) ??? bo jakos nie przemawia do mnie tlumaczenie o uporzadkowywaniu przeplywu

3 . magnetyzer znanej firmy (koszt 250 zł ) zamontowany w seicento nie poprawil w odczuwalny sposob osiagow ani nie zmniejszyl spalania(to moje doswiadczenia a nie opowiesci kolegow ktorzy nie bardzo chcą sie przyznac ze utopili na próżno kilka złotych) .... a bajeczki o dodatkowych koniach wynikaja raczej z wiary w dzialanie tego ustrojstwa niz z rzeczywistych pomiarow

 

pozdrawiam herflik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem magnetyzer dziala na takiej zasadzie.

Paliwo plynac przez rurki wykonane z tworzyw sztucznych mocno sie elektryzuje...Czastki paliwa "zlepiaja sie" ze soba powodujac ich gorsze spalanie.Zastosowanie odpowiedniego pola magnetycznego powoduje unikniecie tego zjawiska....A to nie ma nic wspolnego z laminarnym lub burzliwym przeplywem....

...ale to tylko teoria....W rzeczywistosci nigdy nie mialem z tym doczynienia wiec nie powiem czy mi zrosla moc czy nie...Nie doradze czy kupic czy nie....

Zawsze mozna dac sobie spokoj i nie myslec o tym...mozna tez kupic pobawic sie a jak Ci nie spasuje to sprzedac na alegor jako cud techniki :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOntuja seryjjnie.... przyjamniej do malucha dawno temu przeszczepialismy takie pantenty wytargane ze Sciery Cosworth - NASA mialy napis :D

Takie same - a moze lepsze efekty uzyska sie przykladajac uwage do przeplywu i odplywu w silniku - czyli usprawnianie. Kiedys byly tubinki kowalskiego teraz sa Magnetyzery - ale tak na prawde to blizej temu do placebo niz panaceum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy tak od razu sceptycznie. A ja sobie zamowilem :P . Tylko nie myslcie, ze jestem jakis szalony i dalem od razu kupe kase - kupilem dwa za 30zl - nie majatek, a przynajmniej poprawia samopoczucie.

 

Jak zaloze i troche wyjezdze kilometrow to powiem wam jak to jest z tanimi magnetyzerami. :D

 

Na razie magnetyzery daly mi dobry humor i okazje do kolejnego majstrowania przy Suzi - ja na razie same plusy :lol:

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wplyw ma pole magnetyczne na paliwo (ew. cząsteczki powietrza) ??? bo jakos nie przemawia do mnie tlumaczenie o uporzadkowywaniu przeplywu

 

Sorry za podwójny post. Ja zawsze tłumacz,e to tak - wrzuć książkę telefoniczną do ognia - spali się, ale powoli i nie do końca. Drugą podrzyj na poszcczególne kartki - sfajczy się natychmiast. Podobnie jest z paliwem, które w czasie transportu i obróbki się zlepia w cząstki naładowane (-) a ładunek + zowu rozbija je na poszczególne cząsteczki.

 

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem podobny "tani" magnetyzer do eFZety, szczerze mówiąc nie obiecywałem sobie po nim za wiele, nie czuję nagle 20KM więcej, nadal żłopie mi 7-7,5l / 100km. Uważam że warto było zaspokoić ciekawość, zwłaszcza że zapłaciłem za niego 8zł :D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest, jedni mówią, że działa choc kupili ten za 3 dychy inni wywalili 500 zł i rzekomo w błoto... może jak wydasz 500 to w porównaniu do wydanej kasy ii w związku z tym oczekiwanego efektu to jest równy zero...

W każdym razie chyba nie pogarsza :?: :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...