Skocz do zawartości

Magnetyzery- co wiecie na ich temat?


Kokesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że jest to zależne od budowy konkretnego silnika (wtrysk, benzyna) i montażu samego magnetyzera (miejsce). Mówicie, że cząsteczki paliwa elektryzują się podczas przepływu przez przewody - a co jeżeli te wykonane są z materiału, który nie elektryzuje benzyny?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyslali mi magnetyzery. Jutro zakladam, troche pojezdze to napisze, czy czuc jakas roznice.

Suzi mi ostatnio jakos muli przez chwile przy dodawaniu gazu to spodziewam sie, ze magnetyzery cos pomoga. :lol:

 

Na razie magnetyzery poprawily mi humor :P .

 

W instrukcji zalecaja zakladanie magnetyzera jak najblizej gaznika oraz jesli jest to mozliwe lekkie splaszczenie wezyka przy pomocy magnetyzera. Zeby mi tylko paliwo nie stanelo przez ten zacisk na magnetyzerze :? .

 

Ciekawy jest tez zapis, ze pelne dzialanie objawia sie po przejechaniu 1-3tys km! Czyli pewnie wiosna zacznie dopiero dzialac na calego :D . Producent twierdzi tez, ze po zalozeniu wzrostna wolne obroty oraz bedzie koniecznosc zubozenia mieszanki paliwowej. Slyszal ktos o czyms takim????

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi mi ostatnio jakos muli przez chwile przy dodawaniu gazu to spodziewam sie' date=' ze magnetyzery cos pomoga. :lol: [/quote']

 

Na taki efekcik to nie pomoże ci nic oprócz porządnej regulacji gaźników wraz z wyczyszczeniem i ustawieniem poziomów paliwa.

 

W instrukcji zalecaja zakladanie magnetyzera jak najblizej gaznika oraz jesli jest to mozliwe lekkie splaszczenie wezyka przy pomocy magnetyzera. Zeby mi tylko paliwo nie stanelo przez ten zacisk na magnetyzerze :? .

 

 

Zgadza się' date=' w moim był identyczny opis.

 

 

Ciekawy jest tez zapis, ze pelne dzialanie objawia sie po przejechaniu 1-3tys km! Czyli pewnie wiosna zacznie dopiero dzialac na calego :banghead: . Producent twierdzi tez, ze po zalozeniu wzrostna wolne obroty oraz bedzie koniecznosc zubozenia mieszanki paliwowej. Slyszal ktos o czyms takim????

 

To jest właśnie dziwne, czemu po przejechaniu tysiąca kilometrów??? Gdy załozyłem w Suzie filtrk K&N i zostały wyrgulowane pod jego parametry gaźniki to od razu poczułem różnicę. Jeśli chodzi o obroty, to też się zgadza, musiałem je lekko "opuścić"

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w megnetyzerach jest tak że po ilus tak tyś km. niby ma byc rozniaca... a mi się wydaje że może to być dlatego bo tak: jak zalozysz odrazu to nie ma zadnej roznicy... potem wyjade Ci sie że jest lepiej i wmawiasz sobie że nie wydałeś pieniedzy w bloty i że to dziala i jaki teraz szybki i zrywny jest motocykl...

Aż wkoncu "zapomnisz jak bylo" przed magnetyzerem i bedziesz czuł poprawe... a nei bedziesz juz pamietal jak bylo wczesniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na alegro kupiłem dwa magnetyzery za 9zł (oby dwa i koszt wysyłki) załozyłem jeden do auta Renault Megane 1,4i , musze przyznac ze spalanie spadło o 1-0,5 L i oprucz tego nie odczułem zadnej róznicy. To odczucie to nie było tylko moje ale równiez mojego ojca bo auto dzielimy na pół i on to równiez zauwazył.

 

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a czemu magnetyzery klosztuja 9 zl i po 300 czy po 500 zl sa i wszytkie dzialaja tak samo? jaka to roznica tajna w srodku jest... ze komus sie oplaca sprzedawac kawalek rurki (sorry ale tak mi się wydaje) za 9 zł a komus za 500zł... bez sensu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w Polscie był program motoryzacyjny ok 10:30 rano

i poruszali tam sprawe magnetyzerów - robili testy w wyspecjalizowanych warsztatach i....

nic.

magnetyzery nic nie dały

 

w zasadzie dobrze, że zobaczyłem ten program gdyz miałem ochotę za założenie sobie takiego cuda do motura

teraz już tego nie zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w megnetyzerach jest tak że po ilus tak tyś km. niby ma byc rozniaca... a mi się wydaje że może to być dlatego bo tak: jak zalozysz odrazu to nie ma zadnej roznicy... potem wyjade Ci sie że jest lepiej i wmawiasz sobie że nie wydałeś pieniedzy w bloty i że to dziala i jaki teraz szybki i zrywny jest motocykl...

Aż wkoncu "zapomnisz jak bylo" przed magnetyzerem i bedziesz czuł poprawe... a nei bedziesz juz pamietal jak bylo wczesniej!

 

Taka opcja też mi przyszła do głowy, może to i racja. Na szczęście nie kupiłem takiego za 200 czy też 500zł

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czystość oleju, to one napewno nie maja wpływu, w to nie uwierzę. Jak silnik zdrowy, to i olej czysty. A przed założeniem tego cuda olej był czarny po 100km, tak????? Jak się w cos bardzo wierzy, to w końcu wydaje się, że tak jest...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik wcale nie jest zdrowy stan jego jest raczej średni z minusem

O oleju mówie ponieważ przed montażem magnetyzera olej po 10000km wyglądał fatalnie a po zmianie i przejechaniu kolejnych 10000 z zamontowanym magnetyzerem wygląd wręcz idealnie jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco -> Czy ja dobrze rozumiem Twoje wypowiedzi? Twierdzisz, że po zamontowaniu magnetyzetra (gdzieś na przewodzie paliwowym) silnik się w "cudowny" sposób oczyścił :lol: . Sorry ale dla mnie to bzdury i nieuwierzę w takie opowieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...