Skocz do zawartości

15.10 cross country seroki pod łowiczem


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedzie ktoś ? ja jadę się pogapić , byłem na lipowczycach i było super , seroki podobno zbliżony klimat , zajebisty dojazd ( non stop autostrada )

 

nie mogę znaleźć żadnego harmonogramu co i o której ale jak obczaje wkleje

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda ma być penisowata jak na red bullu za każdym razem oprócz tego roku oby prognoza się myliła :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seroki podobno są lajtowe coś jak lipowczyce to jest zbudowany w szczerym polu na płaskiej jak klatka piersiowa 11 latki łące tor , jeśli ktoś spodziewa się wysokich jak piguła hop , czy kamieni rodem z sekcji hard enduro w red bullu to będzie rozczarowany jest raczej lajtowo z tego co słyszałem ale stosuje zasade nie wiem ale się wypowiem bo jeszcze tam nie byłem ......jade też w sumie oblukać sam tor w lipowczycach jest zajebisty , miękki , suchy o fajnym poziomie dla amatora , baśka nie ukrywajmy ale jest hardcorowa , twarda jak penis po obejrzeniu sexy nurses 3 , sprzęt się potwornie niszczy i trzeba mieć jaja jak piłki do koszykówki żeby tam zapie**alać a seroki podobno nie ale zobaczymy

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę. Leciałem też w Lipowczycach, generalnie w piachu kiepsko mi idzie, muszę poćwiczyć, ale Seroki też zaliczę. Niestety to Polska centralna, więc płasko jak cholera i większe szanse mają tu zawodnicy mocni w motocrossie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jadę. Leciałem też w Lipowczycach, generalnie w piachu kiepsko mi idzie, muszę poćwiczyć, ale Seroki też zaliczę. Niestety to Polska centralna, więc płasko jak cholera i większe szanse mają tu zawodnicy mocni w motocrossie.

 

to zależy czy mówimy o CC czy zwykłym polataniu

jeśli chodzi o cc to zależy czego pragniesz bo jeden woli cycki inny zgrabne nogi ..........z długimi podjazdami to jest bardzo kiepsko nie kojarzę CC w centralnej Polsce żeby były długie podjazdy obecnie , natomiast jeśli lubisz kłody pod nogi to masz super enduro w buczku choćby , ja kłód pod nogami nie trawię , nie lubię jakiś kamieni , przetyranych opon od ładowarki ( ich miejsce jest w piecu albo w ognisku w noc świętojańską ) i innych bzdet nie jarają mnie podjazdy typu slalom między drzewami i jedyne czego moim zdaniem brakowało lipowczycom to właśnie długich podjazdów reszta była spoko :D nie przesadzajmy ten tor był w zasadzie tak kręty że były w zasadzie 2 odcinki gdzie były odcinki że tak ujmę :D

 

 

no no Barabara jest bardzo jurna ze tak to ujme :)

 

jest jurna jak się ma sprzęt i umie jeździć , aczkolwiek to jest to samo co u mnie piątkowisko -twardo jak między wielkimi silikonami , koleiny że z motocykla ledwo kierownica wystaje a hopy są zrobione tak że albo je przejeżdżasz tak że wszyscy się śmieją albo lecisz 5m nad ziemią i kostucha się cieszy widząc podejście do lądowania , mnie jako amatorowi niezbyt przypadła do gustu -nie będe zasłaniał się sprzętem po prostu jestem za cienki a jak mam domykać 3 bieg na 2metrowy odcinek żeby potem palić hamulec bo boję się hopki to mnie penis strzela , wolę piaszczysty miękki tor z niższymi hopkami gdzie sobie idą pełną prostytutką i mniej ryzykuje mając więcej frajdy a i sprzęt mniej cierpi......tam każde wyjście z zakrętu jest pod górę prawie , u mnie przy 27KM to jak oglądam filmik ze swoją jazdą to mam wrażenie że moi starzy na rowerach w niedziele rano na grzyby szybciej jadą ....

 

jak masz kohones to polatasz ja nie mam i wolę coś lajtowszego u nas odpowiednikiem baśki jest piątowisko , na piątkowisku ten plus że się nie płaci ale te hopki co są na baśce to przy piątowisku level easy , ta to na piątkowisko lecę popatrzeć jak latają pro , sam nawet nie wjeżdżam :D

 

natomiast jeśli chodzi o miejscówki do jazdy to stary grzeszysz pierdoląc że jest płasko .......kołbiel , nowosolna , kamieńsk , czatolin ostatnio oglądałem filmik z jakąś ogromną dziurą koło chyba grodziska mazowieckiego , też podjazdy były że szło się skupczyć patrząc na nie...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to zależy czy mówimy o CC czy zwykłym polataniu

jeśli chodzi o cc to zależy czego pragniesz bo jeden woli cycki inny zgrabne nogi ..........z długimi podjazdami to jest bardzo kiepsko nie kojarzę CC w centralnej Polsce żeby były długie podjazdy obecnie , natomiast jeśli lubisz kłody pod nogi to masz super enduro w buczku choćby , ja kłód pod nogami nie trawię , nie lubię jakiś kamieni , przetyranych opon od ładowarki ( ich miejsce jest w piecu albo w ognisku w noc świętojańską ) i innych bzdet nie jarają mnie podjazdy typu slalom między drzewami i jedyne czego moim zdaniem brakowało lipowczycom to właśnie długich podjazdów reszta była spoko :D nie przesadzajmy ten tor był w zasadzie tak kręty że były w zasadzie 2 odcinki gdzie były odcinki że tak ujmę :D

 

 

jest jurna jak się ma sprzęt i umie jeździć , aczkolwiek to jest to samo co u mnie piątkowisko -twardo jak między wielkimi silikonami , koleiny że z motocykla ledwo kierownica wystaje a hopy są zrobione tak że albo je przejeżdżasz tak że wszyscy się śmieją albo lecisz 5m nad ziemią i kostucha się cieszy widząc podejście do lądowania , mnie jako amatorowi niezbyt przypadła do gustu -nie będe zasłaniał się sprzętem po prostu jestem za cienki a jak mam domykać 3 bieg na 2metrowy odcinek żeby potem palić hamulec bo boję się hopki to mnie penis strzela , wolę piaszczysty miękki tor z niższymi hopkami gdzie sobie idą pełną prostytutką i mniej ryzykuje mając więcej frajdy a i sprzęt mniej cierpi......tam każde wyjście z zakrętu jest pod górę prawie , u mnie przy 27KM to jak oglądam filmik ze swoją jazdą to mam wrażenie że moi starzy na rowerach w niedziele rano na grzyby szybciej jadą ....

 

jak masz kohones to polatasz ja nie mam i wolę coś lajtowszego u nas odpowiednikiem baśki jest piątowisko , na piątkowisku ten plus że się nie płaci ale te hopki co są na baśce to przy piątowisku level easy , ta to na piątkowisko lecę popatrzeć jak latają pro , sam nawet nie wjeżdżam :D

 

natomiast jeśli chodzi o miejscówki do jazdy to stary grzeszysz pie**oląc że jest płasko .......kołbiel , nowosolna , kamieńsk , czatolin ostatnio oglądałem filmik z jakąś ogromną dziurą koło chyba grodziska mazowieckiego , też podjazdy były że szło się skupczyć patrząc na nie...

 

Generalnie CC wywodzi się z enduro, więc fajnie jak ma parę elementów endurowych. Poza tym ja nie lubię jednolitych tras, wolę jak jest trochę toru MX, trochę łąki, trochę zakrętów po lesie, trochę super enduro, trochę podjazdów, jakiś wąwóz itd. To jest prawdziwe CC. W centralnej Polsce jest raczej ganienie po łąkach z dodatkami toru MX, więc lepsi są tu zawodnicy motocrossowi. Dlatego zamiast MOŁ czy Radomia wolę np CC w Ostrowcu Św., Ostródzie czy Lidzbarku Warm. Jak będzieciew Serokach, to może jakieś spotkanie FM?

Edytowane przez Adel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...