Skocz do zawartości

Cruiserowe / Chopperowe Fotki.


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy przypadkiem nie wtrącam sie hamsko do tematu al;e jak tak to najwyżej mnie opieprzycie, chciałem żebyście ocenili moją gilerke... http://www.brylant1989.fotosik.pl/

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą rdzą to niestety jest "głębszy" problem.Takie naloty to spoko....mam (kupiłem) kilka różnych past ale ta rdza integruje w felgę....żadna pasta jej jak na reazie nie poradziła..Chciałem ją wyczyścić a potem ewentualnie jakaś srebrna farba...Bo chromowanie na nowo to dla mnie za duży wydatek. Tak samo denerwuja mnie szprychy.... Tu to już się w ogóle poddałem.Ktoś proponował rozsupłać wszystko i dać do chromowania..ale moim zdaniem jak przyjdzie potrzeba naciągania szprych to chrom odpadnie albo będzie się powoli łuszczyć....

 

 

Co do Gilerki..przyjemny motorek:) A tak całkiem poważnie... chodzi o to żeby siętobie podobał...Są tacy co patrzą z góry na innych bo mają coś lepszego... Ale wierz mi chodzi o to byś ty miał frajdę i dużo zadowolenia..a reszta jest.......................milczeniem::wink:

 

W twoim wieku moim marzeniem była Jawa TS 350 w kolorze czarnym lub chociażby Romet Ogar:) Niestety brakło mi trochę kasy do Jawy a rodzice mi nie pożyczyli... a Rometa też kupić się nie dało..takie czasy były..

Edytowane przez arczimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczimi - są środki odrdzewiające na bazie kwasu. Posmaruj, poczekaj trochę, zmyj wodą, podetrzyj delikatnie papierem ściernym (najdrobniejszym, prwie gładzikiem), potraktuj pastą do chromów.

Może wystarczy. Można psiknąć specjalną farbą "a la chrom" (sklepy samochodowe), ale to drogi gips.

 

Brylu - Gilerka cacy ! Dobrej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...