Skocz do zawartości

Chorwacja - ściągnięcie motocykli po wypadku


Murdoc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zgłosiła się do mnie osoba, której znajomi mieli wypadek motocyklowy i teraz muszą ściągnąć motocykle z Chorwacji. Dotyczy to ściągnięcia 2 motocykli z Chorwacji. Ja sam tylko w Polsce miałem wypadki :) i nie miałem takiej sytuacji. Czy ktoś ma jakieś pomysły jak to najlepiej zrobić ? Ja sam nie byłem w Chorwacji więc nie wiem jak najłatwiej to zrobić.

 

Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że może da się w pociąg jakiś wsadzić lub może w statek i odebrać w Polsce ale tego nie robiłem sam poza granicą Polski stąd pytanie 'że niby co nie wiem'. Bus jest najprostszą odpowiedzią lub przyczepa do samochodu ale może jest jakiś inny sposób stąd pytanie do tych co może mają jakieś inne konkretne pomysły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz osobówkę z gazem albo oszczędnego diesla, przyczepa i ogień. Ewentualnie firmy spedycyjne chętnie zabierają ładunki żeby nie wracać na pusto jednak nie wiem czy przy dwóch sztukach to będzie opłacalne i jest prawdopodobne, że sam musisz przygotować motór do transportu.

Napisz do kolegi Croowab bo on wysyłał motór kilka razy z Holandii do Polski i podpowie Ci jak to się odbywa.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze zależy jak bardzo moto jest po wypadku. Najtaniej pewnie wyjdzie przyczepa, jak popytasz znajomych to pewnie ktoś pożyczy ale 50 zł za dzień to też nie majątek. Jak patrzyłem na komercyjne oferty to wychodziło do 1000 zł za motocykl 200kg z Londynu. Czasem ktoś się burzyl że mu jakiś plastik porysowali ale raczej nie jest to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdzieś czytałem że Pan szukał właśnie takiego ubezpieczenia, ale najlepszą opcję daje ADAC, który i tak zapewnia holowanie do kilkuset km (nie pamiętam). Ja to bym puścił zlecenie na transie jako doładunek albo szukał na jakiejś stronie o busiarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...