Skocz do zawartości

Alternatywa dla DL Suzuki DL 1000 V-Strom 2015 / 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje Suzuki DL 1000 V-Strom 2015 / 2016 ale mamy już maj i nic znaleźć nie mogę może ktoś podsunie jakąś alternatywę , zamiennik , coś zamiast bo pomysłów mi brakuje a drugie moto potrzebne . Musi mieć ABS , min 1000 poj , nie mniej niż 100 km więcej może być , bardzo istotna jest podobna do DL 1000 zwrotność , waga i pozycja jazdy , wysokość . BMW odpada miałem ADV i już nie chcę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tolerancja wagi motocykla jest sprawą indywidualną każdego motocyklisty ....uzalezniona od stylu, przeznaczenia ....i etc....

ja preferuję moto w granicach 250-300kg

kiedyś w ramach promocji nowych modeli Hondy skorzystałem z możliwości wypożyczenia lżejszego moto....i czułem się jakbym jechał na rowerze....o czym uprzedził mnie przed jazdą doświadczony motocyklista...i tu doceniłem zaletę jazdy próbnej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tolerancja wagi motocykla jest sprawą indywidualną każdego motocyklisty ....uzalezniona od stylu, przeznaczenia ....i etc....

ja preferuję moto w granicach 250-300kg

kiedyś w ramach promocji nowych modeli Hondy skorzystałem z możliwości wypożyczenia lżejszego moto....i czułem się jakbym jechał na rowerze....o czym uprzedził mnie przed jazdą doświadczony motocyklista...i tu doceniłem zaletę jazdy próbnej

pozdrawiam

 

Czy chcesz przez to powiedzieć, że masa jest czymś pożądanym w Twoim przypadku? Przecież to jest absurdalne. Każdy inżynier/konstruktor ci powie, że jest to wielkość z którą się walczy i do maksimum próbuje ograniczyć. Myślę że po prostu przez masę rozumiesz kategorię motocykla zakładając, że te lekkie są małe, wolne i słabo wyposażone.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy chcesz przez to powiedzieć, że masa jest czymś pożądanym w Twoim przypadku? Przecież to jest absurdalne. Każdy inżynier/konstruktor ci powie, że jest to wielkość z którą się walczy i do maksimum próbuje ograniczyć. Myślę że po prostu przez masę rozumiesz kategorię motocykla zakładając, że te lekkie są małe, wolne i słabo wyposażone.

Również mnie bawi, jak niektórzy próbują z zbyd dużej masy motocykla zrobić zaletę:)

 

A co do tematu to zobacz Aprilia Caponord, znajomy miał taką i bardzo sobie chwalił

 

Może XTZ 1200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam urażonych i moderatora bo trochę odbiegam od tematu

z mojego doświadczenie wiem, że

małe potrafią być szybkie i dobrze wyposażone

zapewne warto je brać pod uwagę i wybrać najbardziej odpowiadający

użyłem określenia,

- że w moim przypadku preferuję-

co nie oznacza to co sugerujecie

pozdrawiam

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze do H-D to raczej pasuje Ducati Multistrada 1200...heehehe...

Ducati Multistrada 1200 jakoś nie mogę się przekonać , przymierzałem się kilka razy i sam nie wiem co mi nie pasuje ;)

 

 

Co cię skłoniło do skreślenia bmw z listy?

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Tak jak Już pisałem miałem ADV i nie będę tu wymieniał wad bo miłośnicy BMW mnie zakraczą ;)

 

Dzięki wszystkim za sugestie ;)

Edytowane przez cubamen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...