Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chipowałeś?

Potrzebuję namiary do jakiegoś dobrego tunera. Szwagier chce program do tdi. Podkreślam, że dobrego tunera ;)

Słyszałem o Rperformace na ul. Mineralnej w Wawie, ale nie idzie sie tam dodzwonić.

Edytowane przez HARPAGAN

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to wszystko prawda to i tak dosc wysoka cena za 16 letnie auto ze sporym przebiegiem.

Niestety silnik turbo WRX nijak sie ma do silnika STI turbo, jeszcze wieksza roznica jesli chodzi o skrzynie biegow.

Trzeba sie liczyc zarowno z robieniem uszczelek pod glowica jak z jakas awaria skrzyni.

To jest zreszta jak mysle powod sprzedazy samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, że fotki oczojebnie podkolorował, ale do końca bym nie odrzucał tej oferty.

Przebieg jest zupełnie normalny jak na rocznik.Znam Forka Turbo z przebiegiem 360 tyś i skrzynia, silnik dalej żyją. Dużo zależy od sposobu eksploatacji.

Tu jeden właściciel przez tyle lat dobrze wróży. STI wiadomo dużo lepszy, ale też na innym poziomie cenowym.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo w ch*j. Mój chłopak kupił ten sam rocznik z mniejszym przebiegiem za 21 800 i też była igiełka w dziewiczym stanie, tyle że cała seryjna.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie poczytałem trochę o tym R-performance i zdania podzielone.

Ten model STI jest chyba najbrzydszy, ale nie dla wyglądu kupuję się imprezę ;)

Jeśli zgodne wszystko z opisem to pewnie warta uwagi.

Edytowane przez HARPAGAN

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, u nas WRXy z 2002 r rozprzedaja ludzie na czesci albo chodza po 3 - 5 tysi ( te naprawde zadbane i bez rdzy ).

A tu jest $ 9 tysi CAD z naprawianym nadwoziem.

Sadze ze przebieg prawdziwy i wszystko jest OK tylko w zwiazku z przebiegiem na rozne rzeczy trzeba sie przygotowac wiec powinno byc taniej.

 

http://www.kijiji.ca/v-cars-trucks/markham-york-region/2002-subaru-wrx-sedan/1229709946?enableSearchNavigationFlag=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo w ch*j. Mój chłopak kupił ten sam rocznik z mniejszym przebiegiem za 21 800 i też była igiełka w dziewiczym stanie, tyle że cała seryjna.

 

Jak znajdziesz drugiego takiego w tej cenie, BEZWYPADKOWEGO, to daj znać. W godzinę będę z kasą i kartonem rudej pod pachą.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten model STI jest chyba najbrzydszy, ale nie dla wyglądu kupuję się imprezę ;)

A moim zdaniem jest najładniejszy. No i fakt - imprezę kupuje się do jazdy a nie do lansu.

 

 

Jak znajdziesz drugiego takiego w tej cenie, BEZWYPADKOWEGO, to daj znać. W godzinę będę z kasą i kartonem rudej pod pachą.

Będę pamiętał.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich sprzedających, którzy nie pozwalają zweryfikować stanu faktycznego z bajeczką z ogłoszenia.

 

ZIGGI, mi najbardziej podoba się blob, a później hawk.

Edytowane przez HARPAGAN

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIGGI, mi najbardziej podoba się blob, a później hawk.

No i co ja Ci poradzę? :) Ja lubię bug-a. Może dlatego że jest pierwszy w tej bryle nadwozia, może dlatego że pierwszy w wersji STI, a może dlatego że szwagier kupił takiego nówkę z salonu i to był pierwszy którym miałem okazję zrobić sporo kilometrów.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprzedawca nie ma chęci na sprawdzanie w jakimś warsztacie. Także lipa trochę.

Sprzedawca użył słowa klucza dla "konesera", nie ma jeżdzić tylko stać więc po co jakieś warsztaty. Pewnie przez telefon było: "promocja zimowa, na wiosnę będzie drożej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...