Skocz do zawartości

Szukam sponsora - co sądzicie?


Mafia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej ogłoszeń na Allegro, w Świecie Motocykli i w innych gazetach brzmi: "Poszukuję sponsora, który zakupi mi motor marki ......., w zamian będę reklamował firmę naklejkami umieszczonymi na motorze." Moim zdaniem ludzie się strasznie poniżają pisząc takie rzeczy. I nie piszcie, że nie każdego stać na motor. Ja sam całe wakacje przepracowałem, żeby zarobić na nowe moto i nikogo nie mam zamiaru prosić o "sponsoring". Obecnie jeżdzę na simsonie i na niego też sam zapracowałem. Dla chcącego nic trudnego, więc się nie poniżajcie i nie piszcie takich głupot, ludzie. Co o tym sądzicie?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o to http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=30734227

to to jest kompletna pomyłka. Co mu z motocykla którego nie bedzie w stanie utrzymać, a jeżeli chce poważnie jeździć to musi sie liczyć z wydatkami min 1tys zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli juz pomysl ze sponsoringiem jakimkowiek to bym dal pomysl zeby np. na istniejacym juz motocyklu udostepnic powierzchnie na jakies tam reklamy za okreslone pieniadze , rzecz jasna niewielkie pieniadze i wtedy moze moze moze byc sie ktokolwiek na to skusil. a z takimi ogloszeniami to se jedynie na allegro moga rachunki ponabijac i zamiast do przodu ,beda do tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh bylem swiadkiem tego jak pojawilo sie takie pierwsze ogloszenie na allegro

(chcem simsona kupic i sprawdzam motorowery co poł godziny :lol: )

ok mysle ma gośc pomysl, tylko raczej nikt się na to nie skusi

patrzę za 2 dni na motorowery a tam już z 7-8 takich ogłoszeń:|

jedyne co mnie dziwi że takie aukcje szybko znikają np już po 3 dniach a wystawiona na 10

no chyba nikt jeszcze nie znalazł "sponsora" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ci dawali 300 zł miesięcznie to obkleiłbyś moto naklejkami najbliższego sklepu mięsnego  

 

ZA 300 zł to mógł bym nawet obkeic reklamami "wywozów szamba" tylko bym kupił sobie np komarka zarejestrował nakleił to na niego a nastepnie schował go do piwnicy a jeździł swoja Yamaha :( :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...