Skocz do zawartości

przedluzanie lancucha


apiro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos (glownie stunterzy) przedluzal lancuch w swoim moto? chce zalozyc wieksza zebatke i potrzebuje przedluzyc lancuch. teoretycznie nie powinno sie laczyc uzywanego lancucha z nowym. ale jak to wyglada w praktyce?

Edytowane przez apiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mozna, ale jak kupic nowy lancuch to by trzeba bylo kupic tez nowa przednia zebatke. i robi sie 500 zł. a to ma byc projekt dosc budzetowy. no ale jesli sie nie da inaczej to trudno, wlasnie dlatego pytam

Edytowane przez apiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co Ci nowa przednia zębatka? Jak ma jeszcze jakieś mięso do zdarcia, to nie musisz kupować nowej.

Jakie spinki będziesz używał? Jak nitowane to być może jeszcze bym pomyślał, ale ładować dwie spinki, które można założyć ręcoma to ja pierdzielę taki interes...

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz to bym zakuwal. i jeszcze jedna wazna sprawa - lancuch mam firmy RK a ewentualne nowe ogniwa sa do kupienia tylko firmy DID, czyli musialbym polaczyc dwa lancuchy roznych producentow. czy w tym wypadku ma to jakis sens?

a zebatke przednia nowa bo stara zaraz by niepotrzebnie zuzyla nowy lancuch

Edytowane przez apiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Ja testowałem na 125 i miałem dwa łańcuchy na komplet zębatek. Przy zmianie na nowe jeszcze miały kilka mil zapasu, a łańcuchy zawsze wyciągałem ile się dało.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po za tym cos mi sie nie chce wierzyc ze te wszystkie trupy f1, f2 przerobione pod stunt po taniosci maja nowki napedy. podejrzewam ze tak samo przedluzaja nowymi ogniwami, bo nowy naped to pewnie 30% wartosci motocykla. chyba ze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz popytać kumpli o ich używane łańcuchy, lekko wyciągnięty łańcuch DID'a super wzmocniony do stuntu powinien się nadawać. Do szybkich przelotów bym się bał trochę :-) ale to moje subiektywne zdanie tylko.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos (glownie stunterzy) przedluzal lancuch w swoim moto? chce zalozyc wieksza zebatke i potrzebuje przedluzyc lancuch. teoretycznie nie powinno sie laczyc uzywanego lancucha z nowym. ale jak to wyglada w praktyce?

Ja łączyłem,ale zapinek nie używałem.tylko zakucie i łączenie lancucha tego samego producenta o tych samych parametrach.

Edytowane przez Nico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zmieniać tę zębatkę w zr7 to odrazu sobie daruj bo tym sprzętem i tak nic nie zdziałasz.

 

Łączyć można o ile ta część używana nie jest już kompletnym szmelcem. Na dużej zębatce łańcuch się bardzo wolno zużywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...