Skocz do zawartości

Zdane prawko na A;-)


Medyk23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :biggrin: Zdałem prawko i mogę zacząć przygodę z większymi motocyklami :) Na początku jeździłem KTM dukiem 125 przez rok i zrobiłem nim 10tys km, i teraz zastanawiam się jakie moto wybrać na drugie?dylemat na pewno żadnej litrówki ale nie wiem czy CBR 600 tez nie będzie za mocna na początek i czy nie lepiej Honda CBF 600 pozdrawiam i do zobaczenia na drogach lewa w Górę :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) Ja nie mam problemu z kasa za to z motocyklem jaki wybrac hehehe :) przymiezalem sie do Badita,Fazerki,xj6,MT 07, na koniec cbr 600 i jestem teraz przy CBF 600 ktora wydaje mi sie chyba najlepsza tak ze bym mogl wziac zone i jeje klamoty heheheh :biggrin: lubie dlugie trasy takie do 400km :) i wiadomo czasem przyspieszyc aczkolwiek nie mam potrzeby stawiania go na kole tylnym czy na przed nim nie jestem takim ASEM :biggrin: i podziwiam te osoby ;) :wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :biggrin: Dzieki wszystkim za wpisy :biggrin: Kupilem CBF 600 SA z 2008r :) Zgadzam sie ze 400km to nie duzo ale liczac jednego dnia ale tak przez 10 dni po 400km to sie nazbiera heheh ;) jak zrobie zdjecia to sie pochwale swoim CBF jeszcze raz wielkie dzielki za wasze wpisy i do zobaczenia moze na trasie LWG :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki za komentarze nawet te uszczypliwe :biggrin:Kupiona CBF 600 SA, obsługa zrobiona i troszke trasy tez w ciagu 2 tygodni 1,5 tys km i szykowanie sie do objazdu do okola polski potem zobaczymy :biggrin: w miedzy czasie zrobię parę fotek :) do zobaczenia na trasie LwG :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...