Skocz do zawartości

Co dla dziewczyny?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem początkująca i dopiero przymierzam się do kupna motocykla enduro. Mam pytanie odnośnie zbroi i buzera. Czytałam już na forum o tym, ale zdania są podzielone. A chciałabym się dowiedzieć co jest lepsze dla dziewczyny, która woli las i polne drogi niż tor motocrossowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się gada i pisze o ubiorze na moto. Większość ubiera solidne buty, jakieś spodnie, które chronią chociaż kolana, rękawiczki, kask. Wiadomo. Jak piszesz, jesteś początkująca i chcesz wjechać do lasu bez solidnego ubioru?? Pogadaj na żywo z ludźmi którzy już po lesie śmigają.Zbroja to chyba podstawa. Solidne buty, ochraniacze na kolana. To Twoje zdrowie i sama musisz wyczuć, że las, teren to miejsce wyjątkowo nieprzyjazne dla motocyklisty.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urazy na torze są trochę inne niż w lesie. Tam to właściwie wszystko jest niebezpieczne.Korzenie, gałęzie, dołki i wyboje oraz piach. Raczej trudno przewidzieć jak upadniesz. Myślę, że zbroja była by odpowiednia bo chroni Cie przede wszystkim z tyłu ( kręgosłup). Prawda jest też taka, że nie ma sprzętu chroniącego w 100%. Zawodnicy Moto GP, F1 i inni profesjonaliści, są chronieni sprzętem z najwyższej półki a i im zdarzają się bardzo poważne kontuzje czy urazy. Fakt też jest taki, że dobry sprzęt może wiele poprawić i zabezpieczyć. Tak, że na moje : zbroja.

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz duże cycki to musisz przymierzyć na żywo żebyś potem nie musiała upychać :D

 

 

Ale w teren tylko zbroja.

 

 

 

To znaczy, że masz :D w takim razie prześlij foto, a my ocenimy czy ta zbroja będzie dobra.

 

Jesteście jacyś nie wyżyci?? Nie potraficie odpowiedzieć kobiecie bez szowinistycznych tekstów?? Trochę klasy i kultury wypowiedzi.

 

 

skarbie a wiesz już jaką kozę kupić ?

 

Skarbie?? Jeśli kobieta na ulicy zapytała by cię o godzinę odpowiedział byś "skarbie 12.30"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście jacyś nie wyżyci?? Nie potraficie odpowiedzieć kobiecie bez szowinistycznych tekstów?? Trochę klasy i kultury wypowiedzi.

 

 

 

Skarbie?? Jeśli kobieta na ulicy zapytała by cię o godzinę odpowiedział byś "skarbie 12.30"?

 

 

Ojezu co to za strażnik teksasu. Mi tam miło jak Michoa używa takich miłych zwrotów typu skarbie. A jeszcze jakby jakiś przystojniak (tu już nie mowa o Michoa :D ) na pytanie o godzinę, odpowiedział "skarbie 12.30" to bym się już bardzo cieszyła.

 

Może wolisz, żeby do Ciebie tak się zwracać? Skarbie, opanuj emocje. :)

 

A w temacie, wszystkie zbroje i buzery nie są dostosowane do damskich cycków (mowa tu o większych niż B). Chyba tylko biała gwiazda robi damską wersję z miskami na cycki. Ale możesz wyglądać prawie jak Valeria :D

51YftTyDNFL._SX342_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skarbie?? Jeśli kobieta na ulicy zapytała by cię o godzinę odpowiedział byś "skarbie 12.30"?

 

no widać że pojęcie o babach masz jak o dobieraniu luzu tłok cylinder do quada :D

kobiety to lubią ja tam do każdej mówię kwiatuszku , słoneczko albo skarbie ostatnio jak mnie o godzinę zapytała to użyłem zwrotu najprześliczniejsza i też się cieszyła........

 

 

A jeszcze jakby jakiś przystojniak (tu już nie mowa o Michoa :D ) na pytanie o godzinę, odpowiedział "skarbie 12.30" to bym się już bardzo cieszyła.

 

a ja nawet 0.5kg schudłem :(

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którymś forum czytałam, że męskie zbroje mogą nosić też dziewczyny. Twierdzili, że wystarczy sportowy stanik i obcisła koszulka, bo większość męskich zbroi jest dużo szersza w klatce piersiowej. Gdy szukałam damskich, to był trochę mały wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarbi nie żebym był niemiły czy wręcz buracki ale to zapewne kwestia rozmiaru piersi -na zawodach super enduro w mojej okolicy chłopaki oczywiście zaczepali jedną z nielicznych startujących dziewczyn , ja nie mogłem się dopchać ale tyle co wyłapałem uszami to : no a nie masz problemu z ciuchami ? znaleźć damskie ciuchy na crossa to chyba ociera o cud ? a ona : z moim rozmiarem piersi to nie mam problemu i wszyscy śmiech ( a dziewczyna średniego wzrostu ale chuda i drobna i piersi u niej to taka nie ubliżając jej dyskusyjna sprawa )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...