Skocz do zawartości

Mój Chiński Romet k 125 łamie stereotypy


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Punkbuster

Opinia mojego kolegi z ''fachu'' :D

 

 

Teraz już kupił sobie 250tke . Benzerka aston 250. Rometa oddał ojcu z przebiegiem 40tyś.km. Romet nadal jeździ pięknie.

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam przygotowywać się na spaliny z 500cc v4 2T. Od czegoś trzeba zacząć xD. Choć jak odpaliłem wczesniejszego ogarka 200 to po parunastu sekundach trzeba było wyjść z garażu

 

Punkbuster

 

Z tego co piszesz to kreujasz sie a biednego wiec zapytam jak chcesz osiagnac cel i wachac spaliny 500 ccm V4 w 2T ?

 

Ciebie nie bedzie stac na bilet na dojazd do miejsca gdzie cos takiegpo stoi. O naklonieniu wlasciciela by to dla ciebie odpalil nawet nie wspomne, bo nie jestes dlugonoga cycata Laska, co najwyzej z oceny innych kolesiam ktory onanizuje sie i spuszcza na chinskie......

 

Wiesz czym sie roznisz od playboy'a ?

 

Playboy jezdzi mussle car, pije Whisky i dyma modelki.

 

Ty jezdzisz chinskim goownem, pijesz orenzade i walisz konia.

 

Limo, wez sie wreszcie zlituj !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Zaczynam przygotowywać się na spaliny z 500cc v4 2T. Od czegoś trzeba zacząć xD. Choć jak odpaliłem wczesniejszego ogarka 200 to po parunastu sekundach trzeba było wyjść z garażu

 

Punkbuster

 

Z tego co piszesz to kreujasz sie a biednego wiec zapytam jak chcesz osiagnac cel i wachac spaliny 500 ccm V4 w 2T ?

 

Ciebie nie bedzie stac na bilet na dojazd do miejsca gdzie cos takiegpo stoi. O naklonieniu wlasciciela by to dla ciebie odpalil nawet nie wspomne, bo nie jestes dlugonoga cycata Laska, co najwyzej z oceny innych kolesiam ktory onanizuje sie i spuszcza na chinskie......

 

Wiesz czym sie roznisz od playboy'a ?

 

Playboy jezdzi mussle car, pije Whisky i dyma modelki.

 

Ty jezdzisz chinskim goownem, pijesz orenzade i walisz konia.

 

Limo, wez sie wreszcie zlituj !

 

:crossy:

Tyyy Ty masz zmysł do pisania powieści fantastycznych. Widzę potencjał :D

 

A tak poza tym miałeś już tu nie pisać więc wypad xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkbuster,

 

zapodaj tych procedur nieco wiecej, tylko tek berdziej szczegolowo, bo chcialbym wiedziec, czy odpala tylko w dni parzyste czy nieparzyste, Czy trzeba wczesniej ognisko rozpalic ? Moze zatanczyc ? Kota rozjechac ?

 

Dawaj, smialo !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ?

 

Wklaldasz w odbyt i nosisz do wiosny !

 

Potem wkrecasz i pali od pierwszego kopa !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...