Skocz do zawartości

Toyota Avensis?


To_masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się teraz za ubezpieczeniem, za samo OC powiedzieli mi 900 zł, OC+AC za 1980 zł. Chyba sporo, czy tylko mi się tak wydaje?

 

Nie wiem jak ze zniżkami stoisz, ja przed chwilą zrobiłem kalkulację na siebie (pełne zniżki i brak jakiejkolwiek zwyżki) to za samo OC wyszło mi 420 zł w Liberty. AC nigdy nie miałem więc nie liczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozglądam się teraz za ubezpieczeniem, za samo OC powiedzieli mi 900 zł, OC+AC za 1980 zł. Chyba sporo, czy tylko mi się tak wydaje?

Chyba kogoś popierdoliło .No chyba że prawko masz od wczoraj .

AC - nie wnikam , zalezy od wartości pojazdu .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt nikogo nie chce wydymać! KNF zmusił towarzystwa to sporych podwyżek cen ubezpieczeń komunikacyjnych i taniej już nie będzie. Pakiet z AC wyszedł Ci całkiem przyzwoicie biorąc pod uwagę wartość auta (chociaż nie wiem w jakim wariancie to AC).

W poszukiwaniach "taniości" zalecam dalece posuniętą ostrożność, bo o zakresie polisy i "oszczędności" najczęściej klienci dowiadują się w momencie likwidacji szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt nikogo nie chce wydymać! KNF zmusił towarzystwa to sporych podwyżek cen ubezpieczeń komunikacyjnych i taniej już nie będzie.

 

No ale bez jaj, nie aż tak, że 900 zł za samo OC. Tyle to mi nie wychodzi nawet w najdroższych TU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt nikogo nie chce wydymać! KNF zmusił towarzystwa to sporych podwyżek cen ubezpieczeń komunikacyjnych i taniej już nie będzie. Pakiet z AC wyszedł Ci całkiem przyzwoicie biorąc pod uwagę wartość auta (chociaż nie wiem w jakim wariancie to AC).

W poszukiwaniach "taniości" zalecam dalece posuniętą ostrożność, bo o zakresie polisy i "oszczędności" najczęściej klienci dowiadują się w momencie likwidacji szkody.

Z 330zł na 380zł za P308 1,6hdi

 

Prawko mam od 12 lat, wszystkie zniżki i bezszkodowa jazda. Muszę poszperać dokładniej bo ktoś tu chce kogoś wydymać ewidentnie.

To raczej sztuczka mająca skłonić Cie do zakupu całego pakietu . Jest jeden myk - częśc stanowiąca AC zazwyczaj odpowiada określonej wartości pojazdu , jeśli w umowie wartość będzie niska to do dupy z takim pakietem .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

A czy w Toyocie Avensis po złożeniu siedzeń uzyskujemy płaską podłogę? Płaską jak stół, do spania.

Ewentualnie po wyjęciu zagłówków, podniesieniu tylnej kanapy i połozeniu oparć (jesli tak się da w Avensisie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Dziekuję

A czy ktoś dysponuje zdjęciem? Byłbym bardzo wdzięczny.



Jestem też ciekaw jaka długość bo nie wiem czy się zmieszczę.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...