Skocz do zawartości

Simson & Chart -spór co jest lepsze i bardziej wytrzymał


parabolic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale porównania a ciekawe czy ktoś kto ma simsona albo charta widział na żywo swego przeciwnego wroga (charta lub simsona) a co sądzicie o ogarze 200 i jawce 50 :D Nie chodzi o silnik wiadomo ten sam ale o rame :P :D ale tak to fajowo się ciągnie tamat o simsonie icharcie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moze jeszcze niedopisalem ale kumpel wazy 120 kilo i czym wiekszy ciezar to wieksza predkosc z gorki

haha tu to żeś dowalił :lol:

widze że nie znasz się na fizyce za bardzo

powiem tak: im wiekszy ciężar tym trudniej go rozpędzić

im większy ciężar tym trudniej go zatrzymać

ale to nie znaczy że większy ciężar spada (jedzie z górki) szybciej

weź np. 2 piłki-tenisową i np do koszykówki

i zrzuć na ziemię z tej samej wysokości równocześnie

która spadnie szybciej??

otóż nie piłka do kosza jak zapewne myślisz

spadną równocześnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL ta górka chyba była pionowa.. co wy chcecie od wygladu simaków? seryjny moze nie jest piekny ale ujdzie a jak nie to wystarczyło przesiedzieć zime w garazu i.... mi sie podobał... musze pojechać do nowego właściciela zobaczyć jak sie nim zaopiekował :banghead: ... Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ładne simsony (ja np ten twój)

mi się szczególnie podobają takie z podniesionym zawieszeniem (jak np ten twój :banghead: )

oraz z owiewką na lampę (ja np ma ten twój :lol: )

tylko od czego ta skrzynia w miejscu licznika? od sr50?

to psuje cały efekt w nim

ale jest to jeden z ładniejszych simsonów jakie widziałem

ale i tak nic tamtego charcika :cry: nie przebije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zabiore glos; simsona kupilem w 6klasie podstawowki (11lat temu), byl mechanicznie w slabym stanie, ale po remoncie jak reką odjal. nic juz nigdy potem sie nie popsulo. natomiast koledzy ktorzy mieli harty, motorynki narzekali.

dlatego simsonowi (mz też) ufam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogi co ty porównujesz MZ do simsona ' date='a harta do motorynki :?: :banghead: :D[/quote']

Ty chyba nie zrozumiales co napisal Yogi. Przeciez on nie porownuje charta do motorynki albo simsona i mz. Napisal ze po remoncie simsona chodzil mu bez usterki pare lat gdy wlascisciele (i tu wymienil) motorynek, chartow ciagle narzekali... I na koncu napisal ze ma zaufanie zarowno do simsona jak i mz. Panimajesz ? :D

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm zaczne od tego ze "Hart" się pisze przez CH.. czyli CHART...

ok, jak zwykle wiele osób sugeruje się wypowiedziamo osób trzecich, które nie zawsze są prawdziwe.. A i 11 lat temu był rok 1993 wtedy jeszcze chart był produkowany, więc wątpie żeby się psuł.. Motorynki owszem.. (Ps. wszystko zależy od szanowania.. "Jak się Dba Tak Się MA..."

 

Ps.. Co do Simaka Kleszcza.. Wiesz nie obraź się ale to dla mnie strasznie bida.. Trochę wsio-tuning (w takich wypadkach popieram Greedo..).. Nie wiem czym tu sie podniecać.. To tak jakby się nie trzymało kupy.. Wole seryjne produkty.. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...