Skocz do zawartości

WMMP i PUCHAR POLSKI 2016


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, kto z 4um szykuje się do startów???

 

Słyszałem że ma się poprawić frekwencja mocno, oby. Daj los :)

 

Ja z Kamelem oczywiscie pojawimy sie na starcie w moto3

 

czy ktos z was moze podac wymiary boxu w Poznaniu albo wie gdzie poszukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziecie chcieli potrenować przed rundą na autodromie w Pszczółkach to dajcie znać to coś wymyślimy , na chwilę obecną nie mogę zdradzić więcej szczegółów

Jachętnie, ale nie wiem, czy pojawię się na rundach w Pszczołkach... chybs tylko Koszalin zaliczę. Nie mniej jednak dziękuję za propozycje. Jak coś się zmieni pozwolę sobie na kontakt.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że muszę go wygrać? :)

Jestem już stary, ciężki i mam leciwy sprzęt. Ja idę się bawić i zachęcać młodzież do tego sportu choćby poprzez artykuły. Jest ogromny odzew na fejsie. Młodziki piszą, pytają jak wystartować, jak pozyskać sponsora itd. Czasem nie nadązam odpisywać. Ale to właśnie cieszy, że młodzi chcą, tylko nie wiedzą jak i trzeba im pomóc. Im więcej z nich trafi na tory, tym mniej będzie katować stare litry na ulicach. Ja tak to widzę i taka jest moja misja ;)

Prawie jak zbawiciel ludzkości :P

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze Dyrektorze :D

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach podsumowania na tym etapie, z naszego forum mamy przedstawicieli w MP i PP 2016 w następujących klasach:

1) Rinas MP SST-600 (cały sezon)

2) Niesmiertelny PP Rooki1000 (cały sezon?)

3) Rabinek, Kamel, Łukasz LTD34 PP Moto3 (cały sezon)

Jeśli ktoś jest kogo pominąłem to proszę o wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach podsumowania na tym etapie, z naszego forum mamy przedstawicieli w MP i PP 2016 w następujących klasach:

1) Rinas MP SST-600 (cały sezon)

2) Niesmiertelny PP Rooki1000 (cały sezon?)

3) Rabinek, Kamel, Łukasz LTD34 PP Moto3 (cały sezon)

Jeśli ktoś jest kogo pominąłem to proszę o wpis.

Ja napewno polskie ale zagraniczne to juz nie jest pewne.

 

Mariusz ty to masz fajnego sponsora ! :wink: Nie smiem pytac jakich technik uzyles aby to osiagnac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra. To niech ktoś opisze jakie są wymogi formalne udziału w Moto3. Znaczy jakie badania, jakie członkostwo w klubie, licencja, kamizelka z orłem na plecach i td. Podobno droga przez mękę, ale jak jest na prawdę?

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To niech ktoś opisze jakie są wymogi formalne udziału w Moto3. Znaczy jakie badania, jakie członkostwo w klubie, licencja, kamizelka z orłem na plecach i td. Podobno droga przez mękę, ale jak jest na prawdę?

 

 

Z licencją sprawa prosta - tak jak do SDT w skrócie:

1. zapisujesz się do klubu np. AW (wpisowe + składka na rok = 60+90)

2. robisz badania lekarskie - (ok 50zł)

2. składasz wniosek o wydanie licencji i certyfikatu wysyłasz do Bydgoszczy razem z książeczką lekarską podbitą wcześniej u lekarza (ok 350 zł)

4. Czekasz na papiery

 

Pisałem o tym na ścigaczu w pierwszym artykule odnośnie MTY.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...