Skocz do zawartości

CZERNOBYL - pierwsze podejście.


SebJaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoko spoko ... czuję klimat

Nie twierdzę, że to bez sensu.

 

Osobiście nie przepadam za miastem jako cel wypoczynku, wyjazdu choć to konkretne faktycznie to co innego.

Można spokojnie się po nim poruszać i nie martwić się "plackami" itp. ;)

 

Mnie akurat tam nie ciągnie i nie znaczy to, że innych nie może.

Pozdrawiam

Rafał

 

P.S. Rozumiem też himalaistów, choć wielu ludzi dziwi się po cholerę idą, giną, tracą palce...

Ja nie z tych domatorów, taplających się w szarej i burej rzeczywistości dnia codziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, miasto Prypiać stanie sie atrakcją turystyczną z tabliczkami ''Kierunek Zwiedzania''Opuszczone miasto i ileś tam mikrorentgenów do przechwycenia mnie nie kręci, choć artykuł Eleny (???)czytałem z zapartym tchem.. Ale lubie kraje wschodnie, tych ludzi, Ukraine, Białoruś. Moje marzenie, to pojechać motocyklem do Odessy latem. W sumie wcale nie takie trudne do zrealizowania. Niezły kurort, latem jest tam zajebisty zlot, niedrogo, ciepłe morze i piękne dziewczyny... ;)

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz Odessa, moze by gdzies tam na dol mapy zajechac na Krym ? Myslalem o wyprawie na Krym moim maluszkiem ale to jednak zbyt wiele km w niecywilizowane strony. Bo np. Chorwacja 14-dniowa na 2 maluchy w tamtym roku byla calkiem udana !! Zrobilismy 3 tys km ;) Ale coz to za jazda z predkoscia 100-130 km/h ;)

 

POZDRO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Czarnobyl się piszę (jestem z Krakowa) bardzo chętnie, o ile prędkość jazdy zostanie dostosowana do możliwości mojego moto (Suzuki DRZ400) - 125km/h na prostych (niby wykręca 150km/h, ale pali wtedy z 12 litrów na setke), w zakrętach też trza by się ograniczyć, bo to wysokie jest, gumy niezbyt mam szosowe (chyba że założę koła supermoto do tego czasu, co ostatnio planuję) i niebardzo potrafię mykać tym moto z kolanem 3cm na jezdnią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125km/h na prostych (niby wykręca 150km/h, ale pali wtedy z 12 litrów na setke

Aby zwiększyc prędkość Twojej DRZ na trasie możesz wymienić chociaż przednią zębatke na większą o np2 lub 3 zęby a prędkość maxymalna się zwiększy. Mocy powinno starczyć i przy tych 150km/h nie będzie aż tyle palić.

A koszt to jakieś 30 złoty.

Niby oczywiste ale nie wiem czy myślałeś o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
tylko jaki bylby koszt takiego wypadu  ?

 

Hello !!!

 

Chłopaki !

 

KOSZT :

Trasa od granicy PL do Kijowa i z powrotem = 1000 km = 50 litrów benzyny = ok. 120 zł

2 Noclegi na terenie UA (może być jeden) + jedzenie =============== ok. 100 zł

Przepustka na teren... (...jeśli da się załatwić) =============== 50 $= ok. 200 zł

Inne... =========================================== ok. 80 zł

_______________________________________________________________________

SUMA ============================================ ok. 500 zł

 

Tak sobie to wyobrażam.

Każdy musi sobie koszt obliczyć indywidualnie.

Można jedzenie wziąć z Polski, spać pod namiotem, nie płacić mandatów :P .

Można też nie kupić przepustki tylko liczyć na fart na każdej z dziesięciu bramek w strefie :P .

 

Tak więc widzicie, że trudno rozmawiać o kosztach.

 

Pozdrawiam.

SebJaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...