Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z Was leszcze. Nawet moja babcia tak zapina winkle do Karpacza... :P ;)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że SDschool jest już 11.04, miał być 18.04. Chyba nie ogarnę tematu do tego czasu w Polsce mnie jeszcze nie ma i moto w rozsypce. Przypomnijcie mi jeśli nie SdSchool to w terminie SDT dopiero można robić tą licencję na ściganie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planuje ktoś z Was polatać do Poznania z Warszawy w tym sezonie? Szukam kogoś do 'spółki' na takie wyjazdy, mam kombi z hakiem w oszczędnym dieslu. Jak coś to priv :-)

Jakieś wyjazdy będą w tym sezonie. Conajmniej 2x2 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Planuje w tym roku wystartować w SDT, tak jak tu opisujecie najgorsza jest papirologia z tym związana. Tu moja prośba o łopatologicznie wytłumaczenie co jak mam załatwić. Chodzi mi to licencję, rozumiem że muszę zrobić badania u lekarza sportowego czy nadaje się do tego sportu. Później zdać egzamin przed np pierwszą rundą, gdzie mogę znaleźć odpowiednią wiedzę żeby się przygotować do egzaminu ? i czy jeszcze potrzebuje coś załatwić

z góry dzięki za pomoc pozdrawiam i do zobaczenia na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to było inaczej? Przecież w MTY jechałem z akcesoryjnym wydechem, który jednak mieścił się w limitach głośności.

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...