Skocz do zawartości

Oświetlenie a dodatkowa cewka


napster-karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że jest to forum... :)

 

Wrzucam fotki, jakość jest jaka jest ale po dokładniejszych oględzinach nie widziałem żadnego uszkodzenia niczego co by było wyszczerbione czy coś. Ale pozostawiam do twojej oceny

 

Co do gmp, na magnecie było oznaczenie T czy coś podobnego, które podczas gdy kopką wyczułem tłok że jest na maksa w górze, to to oznaczenie też było na górze magneta. Nie wiem jak to inaczej sprawdzić

post-81550-0-96359600-1450546961.jpg

post-81550-0-73960400-1450546962.jpg

post-81550-0-58321200-1450546963.jpg

post-81550-0-07411900-1450546964.jpg

post-81550-0-57137400-1450546964.jpg

Edytowane przez napster-karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór sprawdź pod światłem. Jakikolwiek prześwit między listkami a korpusem jest niewskazany .

GMP sprawdź wkładając np. śrubokręt w miejsce świecy i wyłap najwyższy punkt tłoka a następnie porównaj z magnetem

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdzałem pod światłem i byłem zdziwiony bo nie było prześwitu a myślałem że powinien być (nie znam dokładnej zasady działania tego zaworu) więc powinno być ok.

2. gmp sprawdziłem i tak jak mówię, jeśli wyznacznikiem jest to 'T' na magnecie to również jest ok

3. Coraz bardziej pachnie mi to brakiem kompresji i wymianą tłoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby nie było kompresji, to nie zalewałoby świecy.

 

ja ostatnio w chyba 4 silnikach pod rząd 2T mialem tak że jak nie palił z powodu bardzo niskiej kompresji ( 4 bary na przykład ) to po wielokrotniej próbie odpalenia z szarpaka czy kopniaka świeca była zalana.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 95% brak sprężania ( ksiażkowy przykład z podręczników do mechaniki , mokra świeca strzały w wydech przy próbie palenia zimnego silnika ) to samo ostatnio w dt przerabiałem......

 

kompresja raczej sama z siebie się nie kończy nagle , więc nie chce cię drażnić ale raczej coś widowiskowego -pierścień pękł ? tłok ? coś wpadło ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to karpiem się zajmij i opłatkiem a nie tam :D

 

dobrze napewno mierzyłeś ? otwarta na max przepustnica , wydech drożny , filtr powietrza czysty ?

 

jak dobrze mierzyłeś to sprobuj zdjąć caly gar , i zobaczysz co jest

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepustnica na maxa, moto na stojaku, na luzie, sprzęgło wciśnięte(bo podobno powinno być), filtr powietrza nowy.

 

Tak więc odkręciłem plastiki, siedzenie, chłodnice i w te parę wolnych dni postaram się zdjąć cylinder. Wtedy wstawię fotki jak tłok i czy w ogóle tam jest nicasil.... Może coś z tego będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...