Skocz do zawartości

Nie potrafię się zdecydować...


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Tadeo wygrałeś :) Major już nie masz co szukać i się zastanawiać - trza kupić bandytę. Jak Ci będzie zbyt nudny to najwyżej se pierdykniesz pasek jakiś na baku w innym kolorze :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major,

 

wez cos z ABS'em

 

Jako wlasciciel dwuch Suk to bym Ci odradzil :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, ale ABS będzie mi przeszkadzał w wywijaniu stopali ;) Poza tym modele z ABS będą droższe, a moje podstawowe założenie to kupno moto, którego mi nie będzie szkoda w razie nieprzewidzianego opuszczenia siodła. Dlatego będę celował w starsze roczniki (no, jeżeli padnie na SV to zapewne od 03 w górę, z Banditów to chciałbym olejaka).

 

koniecznie czerwony


Będę szukał czerwonego moto, a nie tylko naklejek :D. Czerwony będzie ładnie wyglądał koło mojej obecnej Suzy i Kawałsraki :D.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major, nie jest to pierwszy Twój post jaki czytam. I zawsze miałem Cię za kogoś kto chce jeździć, a wygląd to sprawa drugorzędna. I mimo, że się nie ładnie wyraziłeś o SV (moim ulubińcu w kategorii motocykla uniwersalnego) to weź się nim przewieź zanim kupisz coś "łądnego". Ja bym w życiu nie chciał Bandita. Kawał kloca i tyle.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Andrzeju, ale ABS będzie mi przeszkadzał w wywijaniu stopali ;) Poza tym modele z ABS będą droższe, a moje podstawowe założenie to kupno moto, którego mi nie będzie szkoda w razie nieprzewidzianego opuszczenia siodła. Dlatego będę celował w starsze roczniki (no, jeżeli padnie na SV to zapewne od 03 w górę, z Banditów to chciałbym olejaka).

 

Mialem na mysli Twoje bezpieczenstwo, ktore dla mnie stoi na pierwszym miejscu, Stopale to nie jest koniecznosc.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koroviov, generalnie tak jest - ale ta okrągła owiewka to jak dla mnie z wyglądu jest po prostu paskudna, jak rozjechana żaba wygląda ;). Motocykl sam w sobie mi się podoba i podczas tej krótkiej przejażdżki bardzo mi podpasował. Nie skreślam SV, to chyba raczej mój faworyt. Jeżeli udałoby mi się upolować w sensownej cenie kanciastą SV, tutaj nic nie powiem, bo ten sprzęt jest piękny. Jak trafi się zadbana okrągła, to coś z tą owiewką będę kombinował, bo mimo wszystko nawet stara SV będzie lepsza niż moja En ;).

Dzięki za troskę Andrzeju ;). Wiadomo, że bezpieczeństwo ważna rzecz, ale chyba jednak bym nie zbolał, że na 125 mogę podrzucić tyłek, a na moto z takimi zajebistymi hamulcami się nie da ;).

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeś Pan teraz namieszał...

Sprawdzałem ubezpieczenia kilka miesięcy temu na jakąś 600 i lytra i wyszło ponad dwa razy więcej. Sprawdziłem teraz (z numerkiem kierowcy i numerami rejestracyjnymi) i za SV650 wyszło mi 250, za SV1000 - 350... za małą Suzę płaciłem 195 w czerwcu :D :D :icon_twisted:

 

 

Klod, na pierwsze poważne moto lytra nie będę brał ;). Ubezpieczenie by mnie zjadło, bo mam tylko rok zniżek.


Ale ty koleś pie**olisz....

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a on mi po raz kolejny powiedział, że dam radę na wszystkim, więc mam kupić co mi się podoba.

 

Zatem ... dziekuje za uwage i do widzenia ...

To tak jak z samochodem osobowym ...

Praktycznie do kazdego wsiadasz i jedziesz ....

 

Kupuj co Ci sie podoba i smigaj :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem do czego pijesz Majki.

Generalnie przymykałbym oko na porady tego typu, ale koleś jest wyszkolony do szkolenia ;) innych instruktorów, on mnie uczył jeździć i widział jak się zachowuję na drodze. Nie wydaje mi się, żeby chlapnął coś takiego wiedząc, że mogę sobie i komuś krzywdę zrobić...

Dzisiaj widziałem też mojego instruktora od zaawansowanego szkolenia, on jeździ na SV1000S więc miałem szansę z nim pogadać i wypytać o różne rzeczy. Powiedział mi też, że gdyby wiedział że się spotkamy, to wziąłby swój sprzęt do pracy, żebym mógł się przejechać...

Pojemność jeszcze jest do poważnego przemyślenia, ale model już chyba zostaje.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kopiłem motocykl na którym nie jeździłem i jestem zadowolony ;)

 

25 lat doświadczeń na rożnych motocyklach i nie musiałem ujeżdżać :flesje:

 

Bierz co chcesz dosiadać ,a nie to co ktoś Ci podpowie :crossy:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Rozumiem to przywiązanie do marki. Miałem kilka moto, jeździłem na kilkunastu, może kilkudziesięciu (lubię sobie zrobić kilka jazd testowych w sezonie). I jakoś tak zawsze jest, że kiedy usiądę na suzuki to czuję się zawsze w dobrym miejscu :)

Przeczytałem cały wątek i wydaje mi się, że poza poszukiwaniem woła roboczego chcesz też moto, które da Ci dużo frajdy. Bandit jest wołem, zawiezie Cię wszędzie, ale jest nudny. Jeśli chcesz coś z pazurem, bierz sv. Będzie niełatwo na początku, ale jeśli jeździsz dużo w trudnych warunkach, technicznie musisz już radzić sobie wystarczająco dobrze, żeby sobie poradzić z golasem sv. To bardzo wszechstronna maszyna jeśli nie planuje się jakiś wyjątkowo długich podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...