Skocz do zawartości

"Śpiący policjant" - czy przepisy regulują oznaczenie?


Staszek_s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że na rowerku . qrde tez sporo zasuwam na rowerku i ostatnio miałem akcje , przejeżdżam kładką rowerową ( tak sie fachowo nazywa przejazd przez jezdnie ) przez jezdnie :) , koleś hamuje mi prawie na ramie i pokazuje środkowy palec, a później paluchami że powinienem przeprowadzić rower ,na to ja jemu piiiiiiii i żeby się douczył przepisów .Generalnie uważam, że rowerzyści powinni ustąpić pierwszeństwa , bo co mi z tego ze miałem pierwszeństwo, jak mnie rozjadą .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skilos, napisałeś coś bardzo mądrego... Szkoda, że w związku z planami zmian odnośnie przejść rządzący o tym nie pomyśleli...

 

Ale z reguły jednostki mające słaby/ nie mające instynktu samozachowawczego muszą wyginąć... Może to recepta na problem przeludnienia?

 

A tak przy okazji... Przeczytałem sobie tą ustawę i wystąpię z pismem do władz, bo koło mnie są przynajmniej 3 progi niezgodne z ustawą, niech likwidują...

 

Koło mnie jest wysoki na jakieś 14 cm... 1.9TDI z grupy VW zostawiają na nim miskę olejową przy 25 km/h (kumpel)... Drugo kumpel położył się na moto na oleju pozostałym po kimś, kto zostawił miskę... SUVem nie da się szybciej niż 35 km/h, bo urywa wahacz (tez widziałem)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma znaki pionowe (garb i ograniczenie do 20 km/h) schowane w koronie drzewa i brak oznakowania poziomego....

 

Jak ktoś nie wie, to po zmroku z jednej strony rozwalenie samochodu gwarantowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, ten "mój" nie ma zadnego oznaczenia. Wg tego przytoczonego rozporządzenia powinien być minimum znak pionowy, mam też wrażenie że próg nijak się ma do rysunków z rozporządzenia.

Staszek.... No zdrowia życzę. Zastanawiam się co to za próg, że na rowerze się wysypałeś??? :blink:

Nie jest tak przypadkiem, że powinien być znak z informacją, jaka prędkość daje możliwość bezpiecznego pokonania przeszkody?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...