Skocz do zawartości

125ccm za 4000-5000 na pierwszy motocykl


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mysle tylko nad rs-ka (AF-1 nie kupuj) NSR jest jakas chudsza a aprilia jest bardziej gabarytowa

Powiem Ci ze w PL nie kupisz w dobrym stanie 2T do 5 tys.

ja wybieram sie na jesien-zima Niemcy-Szwajcaria i poluje na rok od 1994 do 1997.Tam pewnei tez szalu (przebieg przed 30tys) wiec Bedzie Trzeba zrobic remont ale za to kupisz go za grosze 500Euro, a jak poszukasz to kupisz wypaski po remoncie +sportowy wydech bezwypadkowy za 700-800Euro

I oczywiscie rejestracja na motorower :banghead:

p.s

A jak z ciuchami i Kaskami bo mam tam zamiar tez kpic jakis kombinezon i kask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam , zastanawiałem się nad kupnem motoru (125cm^3) , pieniądze jakimi dysponuję to 5-7tyś. Mam 197cm wzrostu :P czy dostanę coś o tej pojemności co by było 'na mnie dobre' ? , nie miałem jeszcze styczności z motorem pod względem : wsiadaj i jedź . Ale sądzę , że kupowanie 50cm^3 nie będzie miało sensu , gdyż 125cm^3 z reguły powinny być większe. Typ motoru jaki mnie interesuje : Cross, Szosa/Turystyk , Ścigacz(lecz nie by moto wyglądał jak rasowy ścigacz , przykładowo

 

http://allegro.pl/honda-cbr-125-bydgoszcz-i1514647117.html

 

tutaj nie jest tak duży prześwit między dolną rurą ramy a jezdnią , z tego co widziałem ścigacze mają niski prześwit, czyli można powiedzieć że szukam bardziej sportowego , zamiast określać jako ścigacz :P)

 

Czy jest szansa na jakiś konkretny motor czy fundusze za małe , bądź jestem za wysoki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuterka 50, przerobiłem go troche idzie 85km/h, ale teraz chce go sprzedać i kupić 125cm. Ja patrze 125cm do 3 tysięcy i jest pełno ofert gdybym miał takie fundusze jak ty z pewnością kupił bym Aprilie Rs lub Yamahe TZR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuterka 50, przerobiłem go troche idzie 85km/h, ale teraz chce go sprzedać i kupić 125cm. Ja patrze 125cm do 3 tysięcy i jest pełno ofert gdybym miał takie fundusze jak ty z pewnością kupił bym Aprilie Rs lub Yamahe TZR :)

Gratuluje. Rozumiem, że umiejętności też sobie "przerobiłeś". :banghead:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horb nie przesadzaj, miałem 15 lat też 50ccm kupiłem, odblokowałem w 100% i ładnie zapier*alal - zyję? Jako gówniarz nigdy nie latałeś na WSK i innych? takie sprzęty do tych 80 potrzebują solidnej prostej, chociaż jak go niedawno odkurzyłem i sprzedałem to mlodemu ładnie się oczy świeciły "bo ma buta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horb nie przesadzaj, miałem 15 lat też 50ccm kupiłem, odblokowałem w 100% i ładnie zapier*alal - zyję? Jako gówniarz nigdy nie latałeś na WSK i innych? takie sprzęty do tych 80 potrzebują solidnej prostej, chociaż jak go niedawno odkurzyłem i sprzedałem to mlodemu ładnie się oczy świeciły "bo ma buta".

Nie, nie latałem. A jak potrafią jeździć dzieciaki na skuterach to widzę codziennie na ulicach Krakowa.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skuterka 50, przerobiłem go troche idzie 85km/h, ale teraz chce go sprzedać i kupić 125cm.

 

No to nic jak tylko pogratulowac :banghead: Mam nadzieje, ze wiesz, ze to nielegalne, Poczytaj moze temat w Przepisach / Prawie.

 

A chciec to mozna duzo

 

Autorowi proponowalbym

 

Honda CBR 125 lub XR 125

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci mniej więcej opisać Varadero 125. Pytaj o co chcesz. Posiadam takowe w obecnej chwili i sprawuje się co najmniej znakomicie.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro znajdę czas i zadam serię pytań :)

 

1. Czy mogę jakoś dobrać swoje gabaryty do moto ? mierząc przekrok , dł. ramion itd.?

2. Czy Hona Varadero na pewno się spełni rozmiarowo ? ^^

3. Co sądzicie o Chopper'ach/Harley'ach , nawet Ojciec który odradzał mi kupna motoru powiedział , że mógłbym mieć Chopper'a/Harley'a :).

4. Jest coś takiego jak długa żywotność danego gatunku (Sportowy/Cross/Harley\Chopper) motoru ? , np. Cross'y - wiadomo nie mają długich lat wytrwałości katując w lesie , Sportowe - nie wypowiem się , Harley'e - również, Chopper'y - to samo.

5.Jak duże są opłaty (ubezpieczenie, składki , rejestracja )

6.Co sądzicie o pojedynku moto vs rower?

Edytowane przez gitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...